Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 04 листопада 2020 11:01

Курсантам університету розповіли про міфи та реалії домашнього насильства

Written by
Rate this item
(0 votes)

Для курсантів факультету № 3 ЛьвДУВС провели дистанційне заняття на онлайн платформі ZOOM. Заступниця начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львівщини Віра Проців розповіла вихованцям вишу, як протидіяти домашньому насильству.

 1

Вона відзначила, що існує багато міфів або ж хибних уявлень, які перешкоджають подоланню цієї проблеми. Зокрема, багато хто вважає, що домашнє насильство виникає лише у неблагополучних сім’ях.

«Насильство не має меж, – наголосила Віра Проців. – Це може статися з будь-ким і будь-коли».

Вона додала, що часто такі ситуації трапляється там, де один з членів родини прагне контролювати іншого.

 2

Ще один поширений міф, за словами поліцейської, - переконання жертви у тому, що її кривдник зміниться, а насильство в їхній сім’ї - прикрий випадок, потрібен час і все мине.

«Нерідко чоловіки вибачаються перед дружиною, дарують їй подарунки та запевняють, що такого більше не повториться. Але, на жаль, з часом все тільки погіршується», – підкреслила Віра Проців.

Поліцейська зазначила, що деякі жінки терплять насильство заради дітей, яким, на їхню думку, потрібен батько. Але вони не усвідомлюють, що від цього малеча страждає ще більше.

 3

«Діти, які стають свідками жорстокого поводження з мамою, потерпають душевно. Це негативно впливає на їхній психічний стан і є великий ризик, що коли малюк виросте, він повторить приклад батьків», – підсумувала представниця патрульної поліції.

Під час онлайн-зустрічі Віра Проців також продемонструвала курсантам фільм про домашнє насильство.

Заняття відбулося за ініціативи завідувачки відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександри Захарової.

Read 153 times