UA

11 грудня відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні»

Юридичний факультет Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні». Захід відбудеться 11 грудня за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9.

Напрями роботи конференції:

1. Європейські стандарти прав людини: конституційні та адміністративно-правові механізми забезпечення в Україні.
  2. Проблеми правового регулювання господарської діяльності на засадах сталого розвитку.
  3. «CRIMINALIBUS IUSTITIA: RES ET SPES».
  4. Проблеми правового регулювання приватних правовідносин в Україні.

Для участі у роботі науково-практичної конференції запрошуються науковці та практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Тези конференції планується опублікувати в електронному збірнику та розмістити на офіційному сайті університету.

Заявку на участь у конференції, тези, рецензію наукового керівника (для авторів без наукових ступенів) слід надсилати на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію» до 30 листопада.

Додаткову інформацію та заявку на участь можете знайти за посиланням