Print this page
Вівторок, 08 вересня 2020 14:26

«Університет відкрив для мене безліч можливостей», - учасниця проєкту «Мій ЛьвДУВС» Марія Занько

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Як втілити у життя не одну, а одразу три мрії, – знає наша випускниця Марія Занько. Дівчина довела, що навіть найскладніші перешкоди можна здолати, якщо вірити у свої сили та не боятися зробити перший крок.

1

Цьогоріч Марія успішно завершила навчання у ЛьвДУВС та отримала дипломи бакалавра одразу за трьома спеціальностями. До того ж, два із них – з відзнакою.

У чому ж секрет таких непересічних досягнень та як з’явилася ідея поєднати професії правника, психолога та фінансиста, - ми поцікавилися у нашої випускниці та попросили її розповісти свою історію.

Кілька років тому Марія обрала для себе складний, але надзвичайно цікавий фах. Дівчина понад усе мріяла служити у поліції та стати першим правоохоронцем у родині.

«Усі переконували, що буде важко. Але це ще більше підштовхнуло мене до вибору такої професії», - зізнається Марія.

2

(фото з архіву ЛьвДУВС)

Пройшовши вступні випробування, дівчина стала курсанткою факультету №1 ЛьвДУВС. Проте згодом зрозуміла, що не хоче обмежуватися лише однією спеціальністю. А, головне, - має достатньо сили та наполегливості, аби опанувати ще дві професії - психолога та фінансового аналітика.

«Поєднувати навчання за трьома напрямками було складно, але, водночас, дуже цікаво. Безмежно вдячна рідному університету за те, що відкрив для мене безліч можливостей», - каже Марія.

3

(фото з архіву ЛьвДУВС)

«Я була впевнена, що й інші професії мені знадобляться. І це додавало сили у найважчі миті. Переконана, що слідчий повинен бути добрим психологом та вміти знайти спільну мову з людьми. Мене також завжди цікавили кримінальні правопорушення, пов’язані із фінансовою діяльністю. Тому й вирішила здобути більше знань у цій сфері», - розповідає дівчина.

Марія Занько – одна із найуспішніших цьогорічних випускниць. У січні 2020-го вона отримала іменну премію імені В’ячеслава Чорновола, була активною учасницею Львівського форуму кримінальної юстиції, долучалася до роботи наукового товариства. За відмінне навчання дівчина одержала перші офіцерські погони старшого лейтенанта поліції.

4

(фото з архіву ЛьвДУВС)

Як кажуть, талановита людина – талановита в усьому. Не зважаючи на інтенсивний графік навчання, Марія завжди знаходила час для творчості. Дівчина обожнює співати, а ще - пише вірші. «Дуже хочу видати збірку поезій, адже у нотатках назбиралося вже більше сотні творів», – розповідає випускниця.

5

(фото з архіву ЛьвДУВС)

Зараз Марія Занько працює слідчим Яворівського відділу поліції. Втім, зізнається, що вже сумує за рідним вишем, тож у найближчих планах – продовжити навчання у магістратурі.

«Університет зміцнив у мені твердість і розсудливість у прийнятті рішень, навчив долати перешкоди та допоміг втілити у життя заповітні мрії», - додала на завершення випускниця.

Read 629 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС