Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 31 липня 2020 12:00

«Саме тут ми навчилися бути відповідальними», - учасниця проєкту #Мій_ЛьвДУВС Ольга Марцинюк

Written by
Rate this item
(0 votes)

Сьогодні у проєкті #Мій_ЛьвДУВС - історія випускниці Ольги Марцинюк (Турик), старшого інспектора сектору моніторингу Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

1112

«Цьогоріч минуло вже 18 років як я закінчила alma mater, - розпочинає свою розповідь Ольга. - Сьогодні можу з упевненістю сказати, що курсантські роки – незабутні. Далекий 1998-й... Тоді юні дівчата та хлопці, переступивши поріг вишу, потрапили в інший світ: дисципліна, форма, шикування, нові знання і - відповідальність…Саме тут ми, курсанти, навчилися бути відповідальними, брати відповідальність за себе і за інших».

Випускниця зізнається, що спогадів про роки навчання дуже багато. «З радістю та посмішкою згадую як ми, взвод дівчат, невміло крокували на плацу, як вперше взяли в руки пістолет, як «гризли» граніт науки, особливо теорію держави і права», - пригадує Ольга.

113

«Хочу подякувати всім викладачам за терпеливість, за знання, які ми отримали, за настанови і добрі поради, за життєву мудрість.
Мені запали у душу слова нашого викладача Олега Несімка. Він сказав так: «Вам доведеться спілкуватися з багатьма людьми. Завжди намагайтеся зрозуміти людину, ким би вона не була. Намагайтеся поставити себе на її місце і зрозуміти. А тоді - приймайте рішення».
Ще одна життєва мудрість від нашого начальника курсу Вадима Багрія: «Не тратьте час намарно, вчіться. Сьогодні ви - перший курс, не встигнете оглянутися і ви – випускники». І справді - не встигла оглянутися і промайнуло відтоді вже 22 роки… Тож цінуйте кожну мить і один одного! Ще одне. Саме у рідному виші мої дороги переплелися з життєвими стежинами багатьох людей. Там я знайшла чимало друзів і зустріла свою другу половинку. Тож цей університет завжди у моєму серці», - підсумувала Ольга Марцинюк.

 

Фото з архіву Ольги Марцинюк

Read 554 times