UA

Понеділок, 27 липня 2020 15:27

Представники ЛьвДУВС взяли участь у низці вебінарів з проблем цифровізації освітнього процесу

Міжнародне підвищення кваліфікації на тему «Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи ZOOM» проходило з 20 по 27 липня. Захід відбувався у формі вебінарів.

Організували навчання - Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку спільно з Міжнародною фундацією науковців та освітян IESF.

Участь у тренінгу взяли представники закладів вищої освіти, коледжів, ліцеїв, гімназій, а також докторанти, аспіранти та магістранти. До заходу долучилися наукові та науково-педагогічні працівники Львівського державного університету внутрішніх справ.

Проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська відзначила актуальність і корисність такого тренінгу. «На вебінарах прозвучало дуже багато інформації, потрібної різним категоріям слухачів, починаючи від школярів, закінчуючи проректорами закладів вищої освіти. Окремо хочу виділити логіку підбору лекцій і послідовне ускладнення матеріалу, що змушувало синхронно працювати всіх учасників семінару», – поділилася враженнями Ольга Балинська.

Проректорка також додала, що такі заходи підвищують технічну грамотність та допомагають налагодити робочі відносини між представниками різних вишів.

Учасників тренінгу ознайомили із правилами відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи ZOOM. Науковці та освітяни дізналися більше про основні типи комунікативної взаємодії в інтернеті та методи дистанційного інтерактивного навчання.

Після завершення тренінгу його учасники отримають відповідні сертифікати.

Таке підвищення кваліфікації сприятиме активному запровадженню сервісу ZOOM під час організації дистанційного навчання. Слід зазначити, що до тренінгу долучилися представники майже всіх кафедр ЛьвДУВС. Учасники навчань матимуть нагоду не лише застосувати отримані знання на практиці, але й поділитися цією корисною інформацією із колегами під час засідань кафедр.