UA

Четвер, 23 липня 2020 16:39

«Важливо правильно розставити пріоритети – і тоді можна встигнути все!», - учасниця проєкту «Мій ЛьвДУВС» Вікторія Вольська

Сьогодні історію свого навчання у ЛьвДУВС розповідає магістрантка факультету № 1 Вікторія Вольська.

Дівчина каже, що змалку мріяла або професійно співати, або служити у поліції. Вікторія – обдарована вокалістка, тож мала усі шанси навчатися в музичній академії. Проте обрала інший шлях та вирішила вступити до Львівського державного університету внутрішніх справ, аби здобути фах слідчого.

Однак, своє улюблене заняття – спів – дівчина не полишила. І вже на першому курсі у Верещиці Вікторія як заступниця голови самоврядування почала долучалася до організації різних заходів. Сама теж охоче брала у них участь.

«Коли ми перейшли навчатися в головний корпус у мене з’явилося більше можливостей для творчості. Тоді у ЛьвДУВС проводили огляд-конкурс художньої самодіяльності різних курсів і факультетів», - згадує Вікторія. І дівчина, звісно, не змогла пропустити цієї нагоди. Їй дуже хотілося долучитися до конкурсу, хоча поєднувати навчання та творчість було й нелегко.

Серед улюблених справ дівчини – організація різноманітних святкувань, а також участь у заходах, які відбуваються в університеті.

Охоче згадує Вікторія свої поїздки з профорієнтаційною програмою до Кропивницького. «Від цієї подорожі маю лише позитивні враження. Ми тоді дуже потужно виступили і гідно представили ЛьвДУВС. А після концерту багато юнаків та дівчат підходили, аби дізнатися як вступити саме в наш університет», – розповідає дівчина.

«Наше навчання було дуже інтенсивним та завжди поєднувалося із практикою, - ділиться враженнями Вікторія. - На 4 курсі ми проходили стажування, яке тривало три місяці. Саме тоді я зрозуміла наскільки відповідальною є професія поліцейського, адже від нашої роботи залежать людські долі».

Після отримання диплому бакалавра дівчина залишилась у рідному виші та продовжила навчання у магістратурі. «Наразі мене більше цікава практика, хоча, не виключаю, що можу поринути у наукову роботу», - зізнається дівчина.

«У ЛьвДУВС є усі можливості для молоді, тож важливо правильно розставити пріоритети – і тоді можна встигнути все!», - підсумовує Вікторія.