UA

Середа, 15 липня 2020 15:03

Вступ на навчання за державним замовленням у ЛьвДУВС розпочнеться 03 серпня

Вступ на навчання за державним замовленням на факультети, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, цьогоріч розпочнеться 03 серпня та триватиме до 15 серпня. Про це повідомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії вишу Юрій Назар.

«На факультети №1, №2 та №3 передбачено окрему процедуру вступу. Кандидати на навчання повинні неодмінно пройти військово-лікарську комісію. Скерування на ВЛК вступники отримують у Головному управлінні Національної поліції за місцем проживання. На кожного кандидата формується особова справа, яка до початку вступної кампанії надсилається до університету», - зауважив Юрій Назар.

Навчання на факультеті №1 (з підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування) триває 4 роки. Випускники отримують диплом бакалавра за спеціальністю 081 «Право».

Для вступу на цей факультет вступники повинні надати три сертифікати ЗНО: з української мови та літератури, історії України, а також на вибір – з математики або іноземної мови. Середній бал для вступу на цей факультет повинен становити не менше 140. Крім цього, кандидати на навчання мають успішно пройти ще одне випробування – перевірку рівня фізичної підготовленості.

На факультетах №2 (з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції) та №3 (з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності) навчання триває впродовж 3-х років. Після його завершення курсанти здобувають освітній ступінь бакалавра за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

«Випускники усіх трьох факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, отримують офіцерське звання та забезпечуються державною роботою», - наголосив Юрій Назар.

Для вступу на факультети №2 та №3 необхідно надати два сертифікати ЗНО – з української мови та літератури, а також історії України. Крім цього, вступники повинні пройти перевірку рівня фізичної підготовленості та творчий конкурс.

Із умовами проведення цих випробувань можна ознайомитися на сайті ЛьвДУВС у вкладці «Абітурієнту».

«Творчий конкурс складається з трьох блоків. Перший із них називається «Моя майбутня професія - поліцейський». Другий – питання з основ правознавства, а третій – ситуаційні завдання», - пояснює заступник відповідального секретаря приймальної комісії Юрій Назар.

Конкурс з фізичної підготовленості також складається з трьох випробувань. Це комплексна силова вправа, а також біг 100 м та 1000 м.

«Іспит з фізичної підготовленості буде проходити для кожного з абітурієнтів протягом двох днів. Спершу вступники виконуватимуть комплексну силову вправу і бігтимуть 100 м. А наступного їм доведеться подолати дистанцію у 1000 м», - зазначив Юрій Назар.

Він наголосив, що вступна кампанія цього року розпочнеться з 03 серпня і буде тривати до 15 серпня.

Кожному абітурієнту буде надіслано виклик, у якому буде зазначено, коли саме потрібно прибути до університету для реєстрації.