Шаблоны Joomla 3.5


UA

Субота, 04 липня 2020 13:19

Привітання випускникам від Колегії МВС України

Written by
Rate this item
(0 votes)

Шановні випускники закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає вас із успішним завершенням навчання та отриманням професії правоохоронця!

Служити суспільству – велика відповідальність і висока довіра!

1

Саме вам, новому поколінню поліцейських, випала честь підтримати позитивні зрушення в модернізації системи правоохоронних органів, утвердженні іміджу працівника поліції, а також у захисті демократичних основ держави та досягненні суспільної злагоди в країні.

Ви отримали надійний фундамент знань і навичок, потрібних для виконання своїх службових обов’язків. Відданою та неупередженою службою ви зможете зміцнити віру Українського народу у справедливість. Принципи законності, відповідальності й гуманності мають стати основою вашої професійної діяльності. Пам’ятайте, що довіра народу – головна оцінка нашої спільної роботи.

Із цього дня, у п’яту річницю створення Національної поліції України, для вас починається цікавий і важливий шлях самостійного життя та нових звершень.

Будьте гідні своєї Батьківщини та подвигу її героїв, що віддали своє життя, виконуючи службові обов’язки в боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України!

Служіть чесно!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України

Read 458 times