Шаблоны Joomla 3.5


UA

Четвер, 12 березня 2020 16:23

На факультеті психології ЛьвДУВС вручили дипломи магістра

Written by
Rate this item
(0 votes)

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра 24-ом випускникам.

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута привітав випускників зі знаковою подією у їхньому житті: «Хтось з вас продовжить йти по науковій стезі, здобуватиме ступінь філософії і стане відомим науковцем в галузі психології. Хтось буде реалізовувати себе безпосередньо в професії психолога в органах державної влади і місцевого самоврядування. Будуть і ті, хто здобуті знання і навики використає в іншій професії, адже вони мають прикладне значення. Але найважливіше, щоб ви завжди розвивалися та самовдосконалювалися. Пам’ятайте, що вчитися потрібно впродовж усього життя».

Зі словами подяки до керівництва університету, науково-педагогічного складу та батьків звернулася випускниця Роксолана Мегес: «Наш випуск – це свято, якого немає в жодному календарі. Кожен з нас зараз переживає різні емоції. Ми радіємо, що стали магістрами та завершили навчання. А з іншого боку – нам страшно йти у невідоме майбутнє. Ми також трішки засмучені, що покидаємо рідні стіни університету, проте зі світлими та яскравими надіями. Ми навчилися тут бути самостійними, допитливими, отримали досвід та знання. Дякуємо науково-педагогічному складу та керівництву вишу за турботу, добрі слова, поради, повагу та терпіння».

5

Благословив випускників у добру путь настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич.

6

Яскравим завершенням урочистої академії стали музичні привітання, які підготували для випускників та їхніх гостей Марта Тимків та Марта Бицька.

Бажаємо успіху Вам, дорогі випускники – магістри! Хай щастить в подальшому житті!

9

Read 1457 times