UA

П'ятниця, 22 листопада 2019 17:10

Студентів ЛьвДУВС запрошують на службу до поліції

Про роботу поліцейського студентам заочної форми навчання Львівського державного університету внутрішніх справ розповіли працівники управління кадрового забезпечення, вибухотехніки та спецпризначенці поліції Львівщини. Вони закликали вихованців вишу взяти участь у відборі на службу в Національну поліцію та випробувати себе у конкурсі на заміщення вакантних посад.

Юрій Яценко, начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП Львівщини, ознайомив студентів з умовами відбору до Національної поліції.

Вибухотехніки та бійці батальйону особливого призначення Головного управління Національної поліції у Львівській області продемонстрували присутнім свої навички і обладнання, а ще розповіли про ситуації, з якими стикаються під час несення служби.

Інформація та фото - відділу комунікації
поліції Львівської області