UA

П'ятниця, 22 листопада 2019 11:05

Учасники Юридичної клініки ЛьвДУВС обговорили Конвенцію ООН про права дитини

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Юридичної клініки вишу.

До заходу долучилися представники благодійного фонду «Легіон світла» - його директор Роман Гоменюк та співзасновниця, практикуюча адвокатка Наталія Чорновус. Нагадаємо, цьогоріч між Юридичною клінікою ЛьвДУВС та фондом було підписано меморандум про співпрацю, який, зокрема, передбачає проведення спільних заходів задля підвищення правової поінформованості громадян.

Керівник Юридичної клініки Роман Андрусишин привітав усіх присутніх, побажав цікавої дискусії та представив запрошених гостей.

Директор «Легіону світла» Роман Гоменюк розповів про те, як було створено благодійних фонд. Він зазначив, що організація приділяє особливу увагу правопросвітництву серед школярів. «Важливо, аби кожна дитина знала свої права, - наголосив Роман Гоменюк. – Наш фонд працює з підлітками, у яких, фактично, немає дитинства. Наше покликання – допомогти цим дітям».

Заступник керівника Юридичної клініки ЛьвДУВС Ірина Євхутич ознайомила присутніх із основними положеннями Конвенції ООН про права дитини. Натомість, практикуюча адвокатка Наталія Чорновус звернула увагу на впровадження цих норм у національне законодавство та поділилася цікавими кейсами.