Шаблоны Joomla 3.5


UA

/ Структура / Навчальні підрозділи / Кафедра тактико-спеціальної підготовки

Будні кафедри ТСП

  • Image 1

Інформація про кафедру

Кафедра тактико-спеціальної підготовки (далі - ТСП) створена у квітні 2006 року. З перших днів її заснування кафедру очолив майстер спорту СРСР, кандидат історичних наук, полковник міліції Булачек Володимир Романович.

Саме завдяки високим професійним та організаційним якостям Булачека В.Р. було сформовано професійне науково-педагогічне ядро новоствореної кафедри, що структурно увійшла до складу факультету №2.

В результаті організаційно-штатних змін, у жовтні 2016 року кафедру ТСП включено до складу факультету №3 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Варто зауважити, що сьогодні, кафедра ТСП це – унікальний підрозділ, аналогів якому у структурі Львівського державного університету внутрішніх справ (далі - ЛьвДУВС) немає. Професійна унікальність кафедри ТСП полягає у наявності трьох невід’ємних професійних компетенцій у її діяльності:

Науково-педагогічна складова. Полягає у тому, що науково-педагогічний колектив - на рівні з іншими кафедрами, розробляє навчально-методичне забезпечення освітнього процесу. Щороку виконує у повному обсязі план наукових науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. Вісім науково-педагогічних працівників кафедри є наук, серед яких кандидати: юридичних, історичних, економічних наук, та з фізичного виховання і спорту. Троє мають наукове звання доцентів.

Спортивна складова. Полягає у тому, що під керівництвом викладацького складу кафедри працюють спортивні секції: кульової стрільби. Особовий склад кафедри особисто разом з курсантами приймає участь у змаганнях різного рівня класифікації та займає призові місця на:

  • чемпіонатах МВС України;
  • спартакіадах Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України;
  • першостях і чемпіонатах Львівської області та України;
  • спеціалізованих змаганнях міжнародного рівня.

Спортивна кваліфікація науково-педагогічного колективу кафедри складає: 1- майстер спорту України міжнародного класу; 6 - майстрів спорту України; 5 - кандидатів у майстри спорту України.

Враховуючи специфіку професійної діяльності, значну пропорційну частку практичних занять із ТСП, науково-педагогічний склад кафедри постійно працює над підтриманням належної фізичної форми, практикує відвідування спортивних комплексів, басейнів та займаються легкоатлетичним кросом.

Військово-тактична складова. Науково-педагогічні працівники кафедри мають значний досвід практичної діяльності в ОВС, зокрема, щодо участі у проведенні спеціальних операцій по затриманню озброєних злочинців, ліквідації масових заворушень. П’ятеро науково-педагогічних працівників кафедри є учасниками бойових дій, з них четверо - учасники АТО. Відрядження у зону бойових дій здійснювались у 2014, 2015, 2016 р.р.

Співробітників кафедри активно залучають до навчання підрозділів Національної поліції різних регіонів. У 2014 році працівники кафедри займались тактичною та стрілецькою підготовкою добровольчого батальйону поліції особливого призначення «Львів».

Протягом свого існування науково-педагогічний персонал кафедри організовував та проводив в умовах НТВ «Верещиця» чимало польових виходів та табірних зборів.

Варто звернути увагу на ще одну унікальну складову кафедри, що якісно виділяє її у структурі навчального закладу. У серпні, у літній період відпусток, 90% особового складу кафедри ТСП впродовж двох тижнів приймає активну участь в організації та проведенні занять з абітурієнтами на навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ в рамках проведення табірного збору. Протягом цього «Курсу молодого бійця» науково-педагогічний склад кафедри проводить практичні заняття із:

  • стрільби з 5,45мм автомата АКС-74У;
  • практичного використання засобів індивідуального захисту в умовах загазованого, задимленого середовища;
  • відпрацювання дій курсанта по команді «Тривога»;
  • заняття із стройової підготовки;
  • подолання значних відстаней за умовно-обмеженого часу («марш-кидок») у нічний (ранковий) час доби, за активної безпосередньої участі викладачів.

Особовий склад кафедри ТСП систематично залучається до організації та методичного керівництва навчаннями роти оперативного реагування та проведення занять з постійним складом університету в системі службової підготовки.

Враховуючи специфічні умови та обставини службової діяльності, динамічний та різноплановий характер професійної діяльності, науково-педагогічний персонал кафедри ТСП - продовжує розвиватись та удосконалюватись дотримуючись перелічених трьох векторів його діяльності.

Тел. кафедри: (032) 258-64-01

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26.