Шаблоны Joomla 3.5

/ Структура / Навчальні підрозділи / Кафедра менеджменту

Наукова і науково-дослідна робота кафедри

У складі кафедри працюють: к.т.н., доцент Леськів Г.З., яка є членом спеціалізованої вченої ради К 35.052.22 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю21.06.01 – екологічна безпека (НУ "Львівська політехніка"); д.е.н., професор Живко З.Б., яка є членом спеціалізованої вченої ради Д 35.725.04 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата економічних наук за спеціальностями: 21.04.01 – економічна безпека держави; 21.04.02. – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності; д.е.н., професор Копитко М.І., яка є членом спеціалізованої вченої ради Д 35.725.04 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата економічних наук за спеціальностями: 21.04.01 – економічна безпека держави; 21.04.02. – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності та спеціалізованої      вченої ради Д 26.130.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями: 21.04.01 – економічна безпека держави; 21.04.02 – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності "Університет економіки та права "КРОК".

Воронка О.З. у 2019 році успішно захистила дисертаційне дослідження на тему:  "Формування механізму забезпечення кадрової безпеки підприємств високотехнологічного сектору економіки" за спеціальністю 21.04.02. – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності. д.е.н., проф., професор кафедри Живко З.Б. здійснювала керівництво даною науковою роботою.

Працює над науковими дослідженнями викладач кафедри Гобела В.В. – "Екологізація в системі економічної безпеки" за спеціальністю 21.04.01 - економічна безпека держави.

            Працівники кафедри за результатами власних наукових досліджень мають велику кількість публікацій, частина з яких, знайшла відображення у науково-аналітичному журналі "Соціально-правові студії".  У 2018 році науково-педагогічними працівниками кафедри опубліковано 25 наукових статей у фахових виданнях України. За період  2017-2019 рр. на кафедрі реалізовано 8 науково-дослідних та  дослідно-конструкторських досліджень державної реєстрації.

Варто зазначити про наукову роботу, яка проводиться науковими працівниками кафедри сумісно зі здобувачами вищої освіти. А саме:

  • активна участь у науково-практичних конференціях та семінарах;
  • робота студентського наукового гуртка "Менеджер".

Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту проходили  стажування, в тому числі й міжнародні, в університетах міст: Амстердам (Нідерланди), Брюгге (Бельгія), Руан (Франція), Париж (Франція), Нюрнберг (Німеччина), Відень (Австрія),  Будапешт (Угорщина), Холм (Польща), Афіни (Греція), Верона, Падуя (Італія). Зокрема, в таких навчальних закладах: University of Vienna; University of Verona; University of Padova;  Wyzsza szkola stosunkow niedzynarodowych I komunikacji spolecznej w Chelmie; Міжнародна академія інформатики в м. Київ.

Професор кафедри Живко З.Б. та ряд здобувачів вищої освіти отримали міжнародний грант науково-дослідної роботи по обміну студентами та викладачами (DAAD) в Німеччині. Згідно програми гранту DAAD делегація відвідала відділення DAAD в м. Берлін, Потсдамський Університет, Університет імені Мартіна Лютера в м. Галле а також низку  підприємств і установ в Німеччині (металургійний комбінат в Айзенгюттеншадт; шоколадна фабрика «Halloren»; завод BMW в м. Ляйпціг; фабрика фарфору в м. Майсен; водоканал і очисні споруди Берліну; електростанція Західного Берліну; Бундестаг; Парламент землі Саксонія в м. Дрезден). 

Адреса: м. Львів, вул. Кривоноса, 1.