UA

/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про доступ до публічної інформації

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за 9 місяців 2020 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ ведеться постійна робота із запитами на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України від 27.03.2012 № 245.

Протягом 9-ти місяців 2020 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 117 запитів на публічну інформацію (що на 33 одиниці менше порівняно з минулим роком), з них поштою – 32, електронною поштою – 84, факсом – 1. Із зазначеної кількості 7 запитів надійшло від громадян, 1 був від представника засобів масової інформації,   1 – від депутата Верховної Ради України, 1 — від члена Гельсінської спілки в Україні, 82 – з інших міністерств, відомств та від органів виконавчої влади, 24 – від юридичних осіб та 1 запит з Департаменту забезпечення діяльності апарату МВС України.

Станом на 1 жовтня 2020 року опрацьовано та надано відповіді у встановлені строки статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» — від 2 до 5 днів на 81 запит; відповідно до ч.2 ст.20 того ж закону - до 48 год. на 36 запити.

Більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій. В основному вони пов’язані з питаннями інформації про достовірність виданих дипломів, підтвердження інформації про навчання, та інформації стосовно фінансових питань.