/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про доступ до публічної інформації

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за I квартал 2020 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ ведеться постійна робота із запитами на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України від 27.03.2012 №245.

Протягом I кварталу 2020 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 30 запитів на публічну інформацію (що на 28 одиниць менше порівняно з минулим роком), з них поштою – 11, електронною поштою – 18, факсом – 1. Із зазначеної кількості 3 запита надійшло від громадян, 1 був від представника засобів масової інформації журналіста Олександри Губицької, 2 – від члена Верховної Ради України, 16 – з інших міністерств, відомств та від органів виконавчої влади, 8 – від юридичних осіб.

Станом на 2 квітня 2020 року опрацьовано та надано відповіді у встановлені строки статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» — від 2 до 5 днів на 28 запитів, два запити знаходиться на опрацюванні.

Більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій. В основному вони пов’язані з питаннями інформації про достовірність виданих дипломів, підтвердження інформації про навчання, та інформації стосовно фінансових питань.

В зв'язку з введенням по всій території України карантину отримано запит від члена Верховної Ради України щодо роз'яснень дистанційного навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Відповідь надана вчасно згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації».