Шаблоны Joomla 3.5

/ Структура / Навчальні підрозділи / Кафедра спеціальної фізичної підготовки

Інформація про кафедру

Кафедра спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 є навчально-науковим структурним підрозділом Університету, яка забезпечує проведення навчальної, методичної, наукової, організаційної, виховної та спортивно-оздоровчої роботи із курсантами та студентами.

До складу кафедри входять 16 науково-педагогічних працівників, з них 1 – в.о.завідувача кафедри, 5 – доцентів, 4 – старші викладачі, 6 – викладачів, з них: 3 – кандидати наук з фізичного виховання та спорту, 2 – кандидати історичних наук, 1 – кандидат педагогічних наук.

Відповідно до навчальних планів Університету на кафедрі викладається дисципліна – спеціальнафізична підготовка – для здобувачів вищої освіти І-IV курсів та слухачів магістратури, що суттєво допомагає підвищити рівень загальної та спеціальної фізичної підготовки майбутніх правоохоронців, вміло застосовувати заходи фізичного впливу, прийоми самооборони та рукопашного бою в екстремальних ситуаціях, формувати здатність витримувати значні фізичні та психологічні навантаження під час виконання службових обов'язків з охорони громадського порядку та у боротьбі із злочинністю.

Фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова діяльність на кафедрі реалізується шляхом залучення курсантів, студентів та працівників до участі у змаганнях різного рівня: чемпіонатах ЛьвДУВС, чемпіонатах Львівської обласної організації ФСТ "Динамо", чемпіонатах ФСТ "Динамо" України та всеукраїнських, міжнародних спортивних турнірах.

У відповідності до графіку роботи на кафедрі функціонує п’ять спортивних секцій, а саме:

  • боротьби самбо;
  • гирьового спорту;
  • легкої атлетика (легкоатлетичний крос);
  • футболу;
  • кік-боксингу.

Науково-педагогічний персонал кафедри спеціальної фізичної підготовки забезпечує навчальний процес на факультетах Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, використовуючи при цьому наступну матеріальну базу:

  • спортивний комплекс у навчально-тренувальному відділі "Верещиця" (спортивний зал, тренажерний зал, стадіон з біговими доріжками і стрибковою ямою, ігрові майданчики, спеціальна та загальна смуги перешкод);
  • спортивний зал на території університету по вул. Городоцька, 26, спортивний зал та тренажерний на території університету по вул. Замарстинівська, 9, стадіон з біговими доріжками, ігрові майданчики, спортивний зал та тренажерний на території університету по вул. Кривоноса, 1.

Адреса: вул. Городоцька, 26.

Тел.каф: (032) 258-67-33 

Адреса: вул. Замарстинівська, 9.

Тел.каф: (032) 258-61-53

Адреса: вул. Кривоноса, 1.

Тел.каф: (032) 258-61-51

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26.