Гаврильців Марія Теодорівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

З відзнакою закінчила юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. У Львівському державному університеті внутрішніх справ працює з 2006 року. У лютому 2011 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 на тему «Адміністративно-правові засади діяльності органів виконавчої влади у сфері забезпечення природоохоронної функції держави». У жовтні 2015 року присвоєно звання доцента. Автор понад 150 наукових та навчально-методичних праць.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів

• Державна природоохоронна політика України в умовах глобалізації
  • Екологічна безпека та еколого-правовий статус людини в Україні