Угрин Ольга Георгіївна

доцент кафедри психології управління, кандидат психологічних наук, доцент

Коротко про себе

У 2008 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка; магістр психології за спеціальністю «Клінічний психолог». У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Сімейна ідентифікація як психологічний чинник професійної самореалізації особистості студента». Працює у Львівському державному університеті внутрішніх справ з 2008 року. Організовує співпрацю кафедри з University of Wroclaw,Poland. Очолює раду наставників-кураторів факультету психології.

Науковий доробок

Автор близько 50-ти наукових праць, серед яких видані у зарубіжних наукових виданнях ("Psychological readiness of students to work in a professional field" та ін.).

Сфера наукових інтересів
  • професійний ріст та самореалізація особистості
  • сімейна лояльність
  • HR – менеджмент