Пацула Ольга Ігорівна

Посада Заступник директора Інституту
Alma mater Киівський національний торговельно-економічний університет
Спеціальність Облік і аудит
Науковий ступінь   Кандидат економічних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

У 2004 році закінчила з відзнакою Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Облік і аудит». Після чого вступила на денну форму навчання до аспірантури Київського національного торговельно-економічного університету. У 2008 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз, аудит» на тему «Облік і контроль соціальних витрат підприємства».

З 2008 року працюю на посаді доцента Львівського державного університету внутрішніх справ. У 2014 році здобула вчене звання доцента. Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Загальний науково-педагогічний стаж становить 17 років.

Наукова доробок

Автор понад 60 наукових та навчально-методичних праць

Викладаю дисципліни

• Аналіз господарської діяльності