Наконечна Наталія Володимирівна

Науковий ступінь   Кандидат економічних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

Закінчила з відзнакою магістратуру Львівської комерційної академії за спеціальністю «Облік і аудит». Після закінчення академії присвоєно кваліфікацію магістр з обліку і аудиту, викладач економічних дисциплін. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Фінансовий контролінг в системі зміцнення економічної безпеки держави” зі спеціальності 21.04.01 – економічна безпека держави. Наявний практичний досвід роботи за спеціальністю. У 2015 році присвоєно вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту.

Наукова доробок

Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі підручник, навчальні посібники,  колективні монографії, методичні матеріали, наукові статті у фахових виданнях України, та у виданнях інших держав, а також у журналах індексованих в Scopus.

Викладаю дисципліни

• Облік зовнішньоекономічної діяльності
  • Бухгалтерський облік в бюджетних установах
  • Контроль і ревізія