Кісіль Зоряна Романівна

Посада Заступник директора Інституту
Alma mater Львівський Політехнічний інститут, Львівський інституту внутрішніх справ при НАВС України
Спеціальність Автоматика і телемеханіка, Право
Науковий ступінь   Доктор юридичних наук
Вчене звання Професор
  Академік Академії наук вищої освіти України
  Заслужений діяч науки і техніки України

Коротко про себе

У 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Створення та діяльність українського воєнно-історичного товариства (1929–1939 рр.) на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України.

За вагомі досягнення у науці в 2005 році було присвоєно вчене звання доцента кафедри організації управління ОВС України. У 2011 р. успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю «Юридична психологія». Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у січні 2013 р. їй присвоєно вчене звання професора кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Львівського державного університету внутрішніх справ. У грудні 2013 року обрана академіком Академії наук вищої освіти України по відділенню права.

Указом Президента України №59/2018 присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Наукова доробок

Автор понад  300-ти наукових праць, в тому числі наукових статей у зарубіжних наукових виданнях.

Сфера наукових інтересів

• Дослідження проблем адміністративного права та адміністративного процесу
  • Професійно-психологічна підготовка державних службовців
  • Технологія управління службовою кар’єрою