Бліхар В’ячеслав Степанович

ORCID: 0000-0001-7545-9009
Web of Science Researcher ID: Y-6481-2018

Освіта вища:

Диплом з відзнакою Львівського національного університету імені Івана Франка (філософський факультет) за спеціальністю «філософія».

Педагогічна діяльність:

• з вересня 2006 р. по квітень 2007 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації;
  • з квітня 2007 р. по сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ, на посаді доцента, професора, завідувача кафедри, директора Інституту;
  • з лютого 2021 р. на посаді директора Інституту управління, психології та безпеки.

Наукова діяльність:

• у грудні 2006 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.05 – історія філософії на тему: «Соціально-філософські погляди Андрея Шептицького» у Спеціалізованій вченій раді Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • у липні 2014 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії на тему «Державно-церковні відносини як структуризація влади та суспільства у європейській філософії» у Спеціалізованій вченій раді Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • у 2011 р. здобув вчене звання ДОЦЕНТА кафедри філософії і політології;
  • у 2016 р. здобув вчене звання ПРОФЕСОРА кафедри філософії та політології.
Є членом Спеціалізованої вченої ради Д 35.725.04 ЛьвДУВС з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 21.04.01 – економічна безпека держави; 21.04.02 – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності. Також є членом редколегії у трьох фахових виданнях України Категорії «Б».
За період роботи неодноразово нагороджувався державними відзнаками, був неодноразовим переможцем конкурсів у номінації кандидат наук і доктор наук Львівського державного університету внутрішніх справ.
Опублікував понад 150 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі – підручники, навчальні енциклопедичні словники, навчальні посібники, монографії, методичні матеріали, наукові статті у фахових виданнях України, та у виданнях інших держав, а також у журналах індексованих в Scopus i Web of Science.