Сіромська Ганна Миколаївна

Науковий ступінь   Кандидат історичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет (магістр історії), юридичний факультет (бакалавр права). У 2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України: «Русько-народний Інститут «Народний Дім» у Львові в громадському житті галицьких українців (середина ХІХ ст. – початок ХХ ст.)». Проводить активну наукову та патріотично-виховну роботу зі студентами та курсантами. Науково-педагогічний стаж – 15 років. Працює над науковою темою: «Адміністративно-правовий режим перебування іноземних громадян в УРСР (1945–1991 рр.): історико-правове дослідження».

Науковий доробок

Автор понад 80 наукових досліджень у галузі історії, права, політології у тому числі монографії «Народний Дім у Львові: від старорусинства до русофільства (середина ХІХ – початок ХХ ст.)». Співавтор навчальних посібників: «Історія України: навчальний посібник»; «Історія української культури: навчальний посібник для студентів і курсантів вищих навчальних закладів МВС України»; «Історія та культура України: (у схемах і таблицях)»; «Політологія: навчально-методичний посібник (у схемах і таблицях)»; «Конфліктологія. Словник: поняття, категорії, терміни»; «Етика та естетика. Словник основних термінів і понять: для студентів і курсантів вищих навчальних закладів МВС України». Автор низки статей в енциклопедичних виданнях України.

Викладає дисципліни

• Історія та культура України
  • Історія державності України та етико-комунікативних знань
  • Економічна безпека держави