Пушак Ярослав Ярославович

Науковий ступінь   Доктор економічних наук
Вчене звання Професор

Коротко про себе

Закінчив Українську академію друкарства за спеціальністю «Економіка підприємства». Стипендіат Президії НАН України у 2004-2006 рр. Автор низки науково-методичних рекомендацій, аналітичних та доповідних записок для державних органів влади різного рівня. Проводить активну наукову роботу з аспірантами та студентами. Науково-педагогічний стаж – понад 25 років.

Науковий доробок

Автор понад 250 наукових праць, з яких: 15 монографій, зокрема «Тенденції економічного поглинання господарських суб’єктів у промислових системах», «Моніторингові оцінювання складних соціально-економічних явищ регіону», «Фінансовий потенціал регіону: механізми формування та використання», «Структурні реформи економіки: світовий досвід, інститути, стратегії», «Актуальні проблеми забезпечення економічної безпеки в Україні», «Публічне адміністрування та економічна безпека в умовах європейської інтеграції», «Державна політика забезпечення національної безпеки України: основні напрямки та особливості здійснення» та ін., а також понад 125 статей у фахових виданнях, з яких 7 входять до індексованих науково метричних баз Scopus та Web of Science.

Співавтор низки навчальних посібників:

• «Методологія наукових досліджень та методика викладання менеджменту»
  • «Економіка праці та соціально-трудові відносини»
  • «Фінансовий менеджмент»
  • «Фінансова безпека держави»
  • «Поглинання та рейдерство в ринковій економіці»
  • «Міжнародні економічні відносини»

Викладає дисципліни

• Економічна теорія
  • Основи економіки
  • Макроекономіка
  • Світова економіка