Парасюк Михайло Васильович

доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе
  • 1986 - 1991 – студент Львівського державного університету ім. в. Франка.
  • 1993-1994- слухач Української академії внутрішніх справ.
  • 1995р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Тема: «Адміністративно-правове регулювання службової дисципліни в ОВС», спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
  • 1983-1996- служба в ОВС (перебував на посадах: старшого оперуповноваженого ВБРСВ, заступника начальника РВВС по роботі з персоналом та першого заступника начальника відділу дорожньої міліції по оперативній роботі).
  • 1996-2010- ЛьвДУВС (перебував на посадах: викладача, доцента, начальника кафедри конституційного та міжнародного права, начальника кафедри оперативно-розшукової діяльності, заступника начальника факультету з підготовки слідчих, начальника факультету з підготовки слідчих та проректора з економічних питань та ресурсного забезпечення).
  • 2000 р. - присвоєно вчене звання доцента.
Науковий доробок

Є автором багатьох науково-методичних праць і співавтором 2-х навчальних посібники «Цивільне право» та 2-х підручників «Сімейне право» та «Цивільне право».

Сфера наукових інтересів
  • Адміністративна діяльність та адміністративне судочинство.