Адам Володимир Михайлович

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті ім. І.Франка, Львівському державному університеті внутрішніх справ. З відзнакою закінчив магістратуру Львівського національного аграрного університету за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів». В юридичній та еколого-правовій практиці з 2007 року, з 2012 року є адвокатом. У Львівському державному університеті внутрішніх справ з 2011 року. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Екологічна функція держави: теоретико-правове дослідження». Вчене звання доцента присвоєно у 2019 році.

Науковий доробок

Автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць, присвячених актуальним питанням земельного, екологічного, трудового, господарського права у т.ч. монографії. Співавтор навчальних та практичних посібників, монографій – «Доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», «Правова охорона атмосферного повітря», «Електронні сервіси в господарській діяльності», «Трудове право в таблицях», «Проблеми правового регулювання договірних відносин суб'єктів господарювання» та ін., автор наукових праць: «Забезпечення права на безпечне для життя та здоров'я навколишнє природне середовище в контексті практики Європейської конвенції з прав людини», «Правовідносини «Україна – Європейський Союз» крізь призму трудової міграції», «Теоретико-прикладні аспекти вирішення трудових спорів», «Закон як основа забезпечення правомірності у сфері земельних правовідносин», «Compliance auditing in public administration: Ukrainian perspectives», «Проблеми та перспективи законодавчого впровадження екологічних стандартів «Євро» в Україні», та ін.

Викладає дисципліни
  • Проблеми права екологічної безпеки
  • Земельне право
Сфера наукових інтересів