Хомко Леся Василівна

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук

Коротко про себе

У 2004 р. закінчила юридичний факультет Львівської комерційної академії. У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Порівняльно-історичне дослідження міського права в Україні».

Науковий доробок

Автор понад 50 наукових та навчально-методичних праць, присвячених актуальним питанням господарського права, у тому числі монографії. Співавтор навчальних посібників «Правове регулювання підприємницької діяльності», «Електронні сервіси у сфері господарської діяльності», підручників «Господарське право. Загальна частина», «Господарське право. Особлива частина», колективних монографій «Проблеми правового регулювання договірних відносин суб'єктів господарювання» та «Неюрисдикційні форми захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання».

Викладає дисципліни
  • Правове регулювання підприємницької діяльності