Гамалюк Богдан Михайлович

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат наук з державного управління

Коротко про себе

Вищу юридичну освіту здобув у Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника. У 2003 році закінчив магістратуру Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу і отримав другу вищу освіту за спеціальністю "Державна служба". В юридичній практиці з 1997 року, викладацьку діяльність здійснюю з 2000 року. Працював у ВАТ «Агросервіс», ПВНЗ «Галицька академія», Державному управлінні екології та природних ресурсів в Івано-Франківській області, ПВНЗ «Західноукраїнський економіко-правничий університет», Прикарпатському юридичному інституту Львівського державного університету внутрішніх справ. У Львівському державному університеті внутрішніх справ працюю з 2011 року. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація державно-управлінської діяльності із забезпечення екологічних прав особи в Україні».

Науковий доробок

Автор понад 50 наукових та навчально-методичних праць, присвячених актуальним питанням екологічного, трудового, господарського права та державного управління у т.ч. монографії. Співавтор та автор підручників, навчальних та практичних посібників, монографій – «Господарське право. Особлива частина», «Електронні сервіси в господарській діяльності», «Оптимізація державно-управлінської діяльності із забезпечення екологічних прав особи в Україні», «Проблеми правового регулювання договірних відносин суб'єктів господарювання», «Інформаційне право», «Трудове право», «Фінансове право», «Україна: 20 років незалежності», «Права та пільги учасників АТО» та ін., автор наукових статей: «Державне управління у сфері забезпечення пожежної безпеки: особливості розгляду порушень вимог пожежної безпеки суб’єктами господарювання згідно ст. 270 Кримінального кодексу України.», «Моральні імперативи в системі професійної адвокатської діяльності.», «Організація системи управління в сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів», «Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів», «Діяльність національної поліції України з дотримання державних екологічних гарантій: теоретико-методологічний аспект», «Формування екологічної культури в системі підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державного управління та органів місцевого самоврядування», «Особливості здійснення праці за сумісництвом: правовий аспект», та ін.

Викладає дисципліни
  • Державне регулювання господарської діяльності
  • Електронні сервіси в господарській діяльності
  • Організація діяльності юридичних служб суб’єктів господарювання