Поцюрко Олег Юрійович

Науковий ступінь Кандидат філософських наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

В 2003 році закінчив Львівський національний університет імені І. Франка. В 2008 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.05 – історія філософії на тему «Основоположні принципи філософії історії в творчості Августина Блаженного». У 2013 році присвоєно вчене звання доцента. Автор та співавтор понад 50 наукових та навчально-методичних праць, з яких 1 підручник, 2 навчальних посібники, 3 навчально-методичних посібники.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів

• Юридична логіка
  • Логіка
  • Філософія
  • Толерантність та недискримінація у роботі поліцейського

Навчальні дисципліни

• Логіка
  • Юридична логіка та інші.