Шаблоны Joomla 3.5

Tuesday, 07 May 2019 10:53

У ЛьвДУВС розпочалися змагання з міні-футболу

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочалися змагання між навчальними групами з міні-футболу. Турнір відбувся на спортивному майданчику на вул. Кривоноса, 1. Як зазначив головний суддя змагань – доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Ігор Гнип – кращі з гравців боротимуться за першість у фінальних змаганнях вишу, які відбудуться 16 травня.

Турнір відкрили команди 2-ї та 4-ї групи факультету №1. Перші вибороли перемогу з рахунком 6:1. У цьому змаганні відзначився Валентин Лободзінський, який забив у ворота суперників п’ять голів.

Наступними на спортивному майданчику зійшлися команди 1-ї групи факультету №2 та 3-ї групи факультету №1. Беззаперечними лідерами стали курсанти факультету №2. Вони виграли з результатом 2:0.

IMG 7

Закрили змагальний день команди 3-ї групи факультету №3 й 2-ї групи факультету №2. Вони зрівнялися в рахунку – 3:3. Оскільки змагання проводяться за олімпійською системою, після серії післяматчевих пенальті перемогу здобули вихованці факультету №3 з рахунком 3:2.

Варто відзначити, що цікаву гру продемонстрували усі команди та довели, що гідні боротися за перше місце.

Read 938 times