Шаблоны Joomla 3.5


У Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочалися заняття зі службової підготовки для постійного атестованого складу вишу.

1

Із офіцерів університету сформували п’ять навчальних груп. До них увійшли і представники навчально-тренувального відділу «Верещиця» та Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Зі вступним словом до присутніх звернувся керівник відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Анатолій Перепелиця.

Андрій Годяк, уповноважений з антикорупційної діяльності ЛьвДУВС, ознайомив присутніх зі змінами щодо електронного декларування, які набрали чинності з 1 січня цього року.

7

Згодом офіцерам нагадали про систему оповіщення у надзвичайних ситуаціях.

8

Доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Микола Моргун розповів присутнім про правові підстави застосування вогнепальної зброї поліцейськими та правила безпеки під час її використання.

Навчальний рік для офіцерів ЛьвДУВС триватиме до 15 вересня. На заняттях поліцейські вивчатимуть загальнопрофільну, тактичну, вогневу, функціональну та фізичну підготовки.

 

28 січня о 12.30 год. у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться офіційне відкриття навчально-практичної аудиторії «Модельна виборча дільниця». Цей проєкт реалізується в Україні вперше.

Така аудиторія стане практичним майданчиком, де поліцейські, члени дільничних виборчих комісій, студенти та курсанти відпрацьовуватимуть навички реагування на порушення виборчого законодавства.

Співорганізатори проєкту - Громадянська мережа ОПОРА та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES).

Під час відкриття також відбудеться презентація нового навчального курсу «Виборчі правопорушення у діяльності Національної поліції України», який буде запроваджено у ЛьвДУВС.

На заході будуть присутніми заступниця Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, заступниця Посла Великобританії в Україні Хелен Фейзі, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута, голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, старший міжнародний радник IFES Україна Гаральд Йепсен та начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський.

Запрошуємо представників засобів масової інформації.

Захід відбудеться за адресою: м.Львів, вул.Замарстинівська, 9 (юридичний факультет ЛьвДУВС).

Телефони для акредитації: 098-13-40-859 (Галина); 063-03-002-13 (Марта).

 

Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

Представники ЛьвДУВС за підтримки EUAM взяли участь у тренінгу для працівників поліції та цивільних експертів на тему: «Допомога у реформуванні поліції та співпраці із громадами у державах, де відбувається збройний конфлікт». Навчання проходили у м.Софія (Болгарія).

11

Львівський державний університет внутрішніх справ представляли завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету ЛьвДУВС Василь Луцик та доцент цієї ж кафедри Оксана Броневицька. Вони виступили із доповіддю про взаємодію міжнародних організацій та їх діяльність в Україні, а також реформу правоохоронних органів у нашій державі.

12

В межах навчання були висвітлені теоретичні питання викликів та ризиків, що можуть очікувати на поліцейських та цивільних експертів, які виявили бажання працювати у державах в період збройного конфлікту або після його завершення. Обговорювали шляхи їх подолання та ознайомлювалися із необхідністю врахування особливостей держави (її традицій, культури, законодавства, звичаїв).

13

Окрім цього, учасники тренінгу вирішували практичні завдання із врахуванням мультинаціонального та професійного досвіду.

14

У тренінгу взяли участь представники 13 європейських країн.

Цього тижня дві вихованки Львівського державного університету внутрішніх справ побували у школах, аби зустрітися із учнями та розповісти їм про ЛьвДУВС.

1

До дев'ятикласників Львівської ЗОШ №1 прийшла курсантка 2-го курсу факультету №2 Марта Романко. А до учнів Любомильського ЗЗСО №2 Волинської області завітала першокурсниця цього ж факультету Аліна Козачук.

2

Дівчата розповіли школярам про Львівський державний університет внутрішніх справ та про спеціальності, які тут опановують. Відповіли на запитання як вступити до ЛьвДУВС та розказали про особливості навчання на факультетах державного замовлення.

3

Школярі дізналися про переваги університету, міжнародну діяльність вишу, наукові та спортивні гуртки, що діють тут.

4

Кожен охочий зміг отримати буклет з інформацією про університет. А на завершення дівчата запросили усіх на День відкритих дверей, який відбудеться 22 лютого о 12.00 годині за адресою: вулиця Городоцька, 26.

5

Зустрічі зі школярами пройшли у рамках акції «Відвідай рідну школу».

 

Львівський державний університет внутрішніх справ гостинно запрошує усіх охочих на День відкритих дверей, що відбудеться у суботу, 22 лютого!

Ви матимете можливість:

  • отримати ґрунтовну інформацію про заклад вищої освіти, напрями підготовки та спеціальності;
  • дізнатися про переваги навчання в університеті;
  • ознайомитися з матеріальною базою;
  • почути відповіді на запитання, що вас цікавлять.

Чекаємо вас о 12.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26.

Стажування відбувалося на базі Вищої Державної професійної школи в Холмі (Республіка Польща). Представники університету брали участь у тематичних тренінгах та круглих столах, організованих польськими колегами.

2

Доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Ігор Гнип детально ознайомився з організацією занять із фізичної підготовки у польському виші. Натомість, його колега, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін юридичного факультету Богдан Гамалюк, отримав вичерпну інформацію щодо застосування електронних сервісів у господарсько-правовій діяльності на території Європейського Союзу.

Викладачі університету також ознайомилися із пам’ятками національної спадщини Холмщини.

Після завершення стажування представники ЛьвДУВС отримали сертифікати міжнародного зразка.

У ЛьвДУВС відбулася конференція за підсумками першого туру конкурсу наукових робіт серед студентів та курсантів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Із привітальним словом до присутніх звернулася проректорка ЛьвДУВС професор Ольга Балинська. «Кожен із вас, присутніх тут, - уже переможці. Адже здолати інших здатен сильний, і лише могутній може побороти себе. Ви перебороли свою лінь, сумніви і взялися за роботу, тому усі, без винятку, заслуговуєте на похвалу», - зауважила вона.

Цьогоріч вихованці ЛьвДУВС презентували 60 досліджень, які оцінювали в 11-ти номінаціях.

Наукові розвідки конкурсанти проводили на теми кримінального права та кримінології; кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи; оперативно-розшукової діяльності; інформаційних технологій та кібербезпеки; психологічного забезпечення. Свої доповіді юні дослідники представили також у галузях державно-правових, адміністративно-правових, цивільно-правових, економічних наук та фінансів, тактико-спеціальної та службово-бойової підготовки і науки оборонної та безпекової форми держави.

Членам оргкомітету презентували наукові праці, що торкалися проблемних питань ресоціалізації засуджених, кримінально-правової характеристики жорстокого поводження з тваринами, медіації як способу вирішення сімейно-правових спорів, використання «зелених кімнат» у кримінальних провадженнях за участю неповнолітніх, інноваційних технологій у сучасній криміналістиці та проблем міжнародного розшуку особи.

Говорили також про міжнародний та національний досвід протидії корупції, реалізацію права громадян на кібербезпеку та захист від кіберзлочинів, забезпечення публічного порядку та безпеки під час мирних зібрань, домашнє насильство та шляхи його подолання.

За результатами конференції конкурсна комісія ЛьвДУВС у кожній номінації обере кращі наукові роботи. А імена переможців оприлюднять після того, як дослідження призерів перевірять на плагіат.

Студентка юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ долучилася до акції «Відвідай рідну школу».

1

Першокурсниця Богдана Шукалович побувала у двох загальноосвітніх навчальних закладах Любешівського району, що на Волині. Насамперед, завітала до школи, де навчалася, поспілкувалася з учнями старших класів та розповіла їм про ЛьвДУВС. Дівчина поділилися враженнями про університетське життя, запропонувала присутнім переглянути презентаційний відеоролик про виш, а також ознайомила з умовами вступу.

Учасники курсу пройшли професійне навчання за програмою «Фінансово-економічна безпека підприємства».

Навчання відбулися у рамках співпраці вишу та Львівського обласного центру зайнятості. Здобути нові знання та навички у сфері безпекознавства і фінансового моніторингу мали змогу слухачі, які наразі шукають роботу.

10

Після успішного проходження курсу учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації, які їм вручила декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак. Вона побажала слухачам професійного успіху та висловила сподівання, що отримані знання допоможуть їм знайти роботу відповідно до професійних навиків та набутих компетентностей.

Фахівець відділу режимно-секретного та документального забезпечення Назарій Татарин побував із візитом у навчально-виховному комплексі «Лисятицький загальноосвітній заклад І-ІІІ ст.» у Стрийському районі Львівської області. 

1

Представник університету завітав до закладу у рамках акції «Відвідай рідну школу».

3

На зустріч із Назарієм Татарином прийшло понад сімдесят старшокласників. Вони мали змогу дізнатися про життя Львівського державного університету внутрішніх справ та факультети, які тут діють. Учні цікавилися спеціальностями, яких навчають у виші та можливостями, що відкриваються перед його випускниками.

2

Представник ЛьвДУВС розповів дітям про кожен фах, який вони зможуть опанувати в університеті. А також наголосив на тому, що у виші діє чимало наукових гуртків для курсантів та студентів, що дає їм можливість розвиватися різносторонньо.

4

Учні переглянули відеоролик про Львівський державний університет внутрішніх справ. А на завершення усі охочі отримали буклети з інформацією про ЛьвДУВС.

Сторінка 1 із 136