Шаблоны Joomla 3.5


Науково-педагогічні працівники та курсанти ЛьвДУВС взяли участь у вебінарі від Консультативної Місії ЄС під назвою «Webinar on Soft Skills for Police Officers».

web

Досвідчені тренери від Місії Патрік Акерлунд та Ян Данко пояснили учасникам онлайн-зустрічі важливість навичок міжособистісного спілкування. Вони окреслили різницю між вербальною та невербальною комунікацією.

Крім цього, іноземні представники навели приклади того, як можна покращити взаємодію з громадянами та знизити рівень напруги у певних ситуаціях.

web_2

У підсумку тренери навчили учасників вебінару застосувати різні техніки для уникнення конфлікту, а також ознайомили з п'ятьма принципами «вербального дзюдо» під час контактів з громадянами в майбутньому.

Реєстрація для участі у вступних випробуваннях до магістратури завершується сьогодні, 5 червня, о 18:00.

site

Нагадуємо, для реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії:

• Заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

• документа, що посвідчує особу;

• фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

• облікової картки платника податків;

• довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);

• документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

• медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Детальніше із умовами реєстрації можна ознайомитися на вебсайті ЛьвДУВС за посиланням.

Щорічно у світі 5 червня відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Напередодні цього свята вихованці факультету № 1 ЛьвДУВС на чолі зі своїм наставником – заступником декана Миколою Пацканом – навідалися до підшефного Будинку дитини №1 м. Львова.


Приїхавши до закладу, вихованці вишу одразу ж взялися до роботи. Вони підмели подвір’я, вивезли сміття та очистили доріжки.

3

Приємно, що кожного року курсанти долучаються до таких ініціатив, показуючи щире прагнення дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

4

У Львівському державному університеті внутрішніх справ за допомогою однієї з онлайн-платформ відбувся науковий семінар «Війна та насильство у сучасному глобалізованому світі».

3

Участь у заході взяли науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти ЛьвДУВС. Також до семінару долучилися начальник науково-дослідної лабораторії Наукового центру Сухопутних військ Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Олександр Турчак, начальник відділу запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень Західного територіального управління Військової служби правопорядку Віталій Курись, та адвокат, керуючий партнер юридичної компанії «Перітус Консалтинг» Назар Олексюк.

2

З вітальним словом до присутніх звернулася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська, яка зазначила, що обговорювана проблема, на жаль, не перестала бути актуальною для українського суспільства. Та й загалом у світі насильство і різні форми прояву війни стають дедалі загрозливішими.

«Війна не тільки набуває ознак гібридності, а й демонструє прояви організованої злочинності та масового порушення прав людини», – наголосила Ольга Балинська.

У виступах доповідачі висвітлювали різні аспекти проблеми, зокрема й теоретичні. Учасники семінару торкнулися питань трансформації насильства у сучасному світі. Обговорили форми насильства і соціально-правові технології їх попередження. Крім цього, на заході розглядали питання «жінки і війни» в контексті гендерної та гуманітарної проблеми. Окрема увага була приділена особливостям гібридної війни Росії проти України, її механізму та етапів.

4

Учасники семінару висловили доцільним протистояти соціальній агресії, підтримувати волонтерський рух, а також мирні засоби вирішення спірних питань.

У підсумку науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС та запрошені експерти дійшли висновку про необхідність наукових семінарів, дискусій або круглих столів з актуальних питань війни. Також про поглиблення гендерної освіченості здобувачів освіти та посилення наукової активності науково-педагогічного складу через включення у подальші наукові плани зазначеної проблематики.

У ЛьвДУВС дистанційно відбулося останнє у цьому навчальному році засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених.

1

Першою представила свою роботу студентка 3-го курсу факультету управління та економічної безпеки Ярина Саламаха. Тема її виступу – «Корупція як загроза економічній безпеці держави та шляхи її подолання».

2

Після цього доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права Назар Рудий виступив із доповіддю «Європейська інтеграція України: проблеми та перспективи».

Теми учасників наукового засідання викликали інтерес та жваву дискусію.

3

Наприкінці засідання куратор Наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців подякувала учасникам за плідну працю протягом 2019-2020 навчального року.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся перший, теоретичний, етап захисту стажування курсантів випускного курсу факультету №3.

Захід відбувався дистанційно, за допомогою однієї з онлайн-платформ.

Курсанти відповідали на запитання, що стосуються напрямків діяльності дільничного офіцера поліції.

На захисті були присутні декан факультету №3 Степан Гнатюк, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Данило Йосифович та заступник начальника-начальник дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області підполковник поліції Роман Гранківський.

Данило Йосипович зауважив, що уже розглянуті характеристики, які курсанти надіслали до вишу. І наступним етапом захисту стане вивчення складених ними під час стажування звітів, щоденників та зразків процесуальних документів.

Нагадаємо, що стажування курсанти проходили з 10 квітня до кінця травня.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся вебінар на тему «Актуальні питання протидії торгівлі людьми».

1

Учасниками стали курсанти 3-го курсу факультету №2. До вебінару також долучилася старша оперуповноважена в особливо важливих справах відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами у сфері суспільної моралі Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП у Львівській області підполковник поліції Наталія Возняк.

2

Учасників вебінару привітала завідувач відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова. Вона відзначила, що торгівля людьми – одна з найнегативніших явищ сучасного суспільства.

«Близько двох з половиною мільйонів громадян зі всього світу потрапляють у тенета рабства. За даними дослідження, проведеного Міжнародною організацією з міграції, Україна є однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі», – наголосила Олександра Захарова.

3

Учасники вебінару розглянули кримінально-правові засоби протидії трудовій та сексуальній експлуатації. На заході обговорили найбільш резонансні випадки вчинення торгівлі людьми в Україні. На вебінарі йшлося про особливості розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, а також роль соціальних мереж й інтернет-простору у вербуванні потенційних потерпілих трафікерами та їх виявлення.

Сьогодні свою історію у проєкті «Мій ЛьвДУВС» розповідає Яніна Когут, студентка юридичного факультету, «Міс ЛьвДУВС 2018» та активна учасниця різноманітних проєктів.

«Роки навчання в Університеті - це і є моя маленька історія, - розпочинає Яніна, - Раніше я не розуміла, чому студентські роки називають «золотими». Адже потрібно багато вчитись, недосипаючи ночі за конспектами і курсовими, прокидатися зранку на першу пару. Невже це і є «золоті роки»? Проте вже зараз, коли час мого навчання підійшов до завершення, сміливо можу сказати, що так – це були таки чудові роки».

site

«В університеті була така атмосфера, яку не передати словами - її потрібно відчути і пережити. Це було прекрасно!», - каже дівчина.

«Під час навчання я брала активну участь у громадському житті вишу та факультету. Маю безліч нагород, грамот, подяк та кубків. Займалася благодійністю. І це кардинально змінило мій світогляд. Це величезний досвід», - ділиться спогадами Яніна.

«А ще мені випала честь взяти участь у конкурсі «Міс ЛьвДУВС- 2018». І для мене не такі цінні виграш та корона, як ті емоції, переживання, підготовка до конкурсу», – каже студентка.

«Тож хочу подякувати усім викладачам, які сприяли нашому розвитку, підтримували, вболівали за нас. А ще велика подяка фахівцям відділу кадрового забезпечення за організацію всіх проєктів та заходів. Для цього потрібно багато часу та витримки. Бажаю моєму університету процвітання та хороших студентів. Буду сумувати та ніколи не забуду тебе, мій ЛьвДУВС».

Студенти та науково-педагогічні працівники юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ навідалися до вихованців середньої санаторної школи-інтернату №1 для дітей з серцево-судинними захворюваннями.

site

Завітали до домівок школярів зокрема з багатодітних та малозабезпечених сімей, до діток, які потребують не лише піклування, але й лікування. Студенти передали їм подарунки та пакунки з солодощами.

Зініціювало візит студентське самоврядування. А студенти та науково-педагогічні працівники юридичного факультету ЛьвДУВС охоче відгукнулися на заклик привітати вихованців школи-інтернату.

Запрошуємо до участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні механізми протидії торгівлі людьми та їх експлуатації», яку проводитиме Львівський державний університет внутрішніх справ спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Про дату і формат проведення конференції буде повідомлено додатково.

Напрями роботи конференції:

- соціально-правові аспекти протидії торгівлі людьми;
- міжнародний досвід протидії торгівлі людьми;
- кримінально-правові засоби протидії трудовій експлуатації;
- особливості розслідування злочинів, пов’язаних із трудовою експлуатацією як однією з форм торгівлі людьми;
- використання новітніх технологій як складової протидії торгівлі людьми;
- проблеми взаємодії правоохоронних органів у протидії торгівлі людьми.

У роботі конференції братимуть участь експерти ОБСЄ, науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних і правозахисних органів, громадських організацій.

Робочі мови: українська та англійська.

Заявку на участь і тези просимо надсилати членам оргкомітету на одну із зазначених нижче електронних адрес до 1 серпня з поміткою «для участі у конференції з протидії торгівлі людьми».

Додаткову інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.

Сторінка 1 із 154