Шаблоны Joomla 3.5


Сьогодні у проєкті #Мій_ЛьвДУВС - історія випускниці Ольги Марцинюк (Турик), старшого інспектора сектору моніторингу Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

1112

«Цьогоріч минуло вже 18 років як я закінчила alma mater, - розпочинає свою розповідь Ольга. - Сьогодні можу з упевненістю сказати, що курсантські роки – незабутні. Далекий 1998-й... Тоді юні дівчата та хлопці, переступивши поріг вишу, потрапили в інший світ: дисципліна, форма, шикування, нові знання і - відповідальність…Саме тут ми, курсанти, навчилися бути відповідальними, брати відповідальність за себе і за інших».

Випускниця зізнається, що спогадів про роки навчання дуже багато. «З радістю та посмішкою згадую як ми, взвод дівчат, невміло крокували на плацу, як вперше взяли в руки пістолет, як «гризли» граніт науки, особливо теорію держави і права», - пригадує Ольга.

113

«Хочу подякувати всім викладачам за терпеливість, за знання, які ми отримали, за настанови і добрі поради, за життєву мудрість.
Мені запали у душу слова нашого викладача Олега Несімка. Він сказав так: «Вам доведеться спілкуватися з багатьма людьми. Завжди намагайтеся зрозуміти людину, ким би вона не була. Намагайтеся поставити себе на її місце і зрозуміти. А тоді - приймайте рішення».
Ще одна життєва мудрість від нашого начальника курсу Вадима Багрія: «Не тратьте час намарно, вчіться. Сьогодні ви - перший курс, не встигнете оглянутися і ви – випускники». І справді - не встигла оглянутися і промайнуло відтоді вже 22 роки… Тож цінуйте кожну мить і один одного! Ще одне. Саме у рідному виші мої дороги переплелися з життєвими стежинами багатьох людей. Там я знайшла чимало друзів і зустріла свою другу половинку. Тож цей університет завжди у моєму серці», - підсумувала Ольга Марцинюк.

 

Фото з архіву Ольги Марцинюк

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття начальнику відділу ресурсного забезпечення ЛьвДУВС Садовому Федору Федоровичу з приводу смерті батька – Федора Кузьмовича.

scor site

Нехай Бог дасть сили перенести Вам і Вашій родині важку втрату. Сумуємо разом з Вами.

Вічна і світла пам'ять!

Міжнародне підвищення кваліфікації на тему «Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи ZOOM» проходило з 20 по 27 липня. Захід відбувався у формі вебінарів. 

1

Організували навчання - Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технологічного парку спільно з Міжнародною фундацією науковців та освітян IESF.

Участь у тренінгу взяли представники закладів вищої освіти, коледжів, ліцеїв, гімназій, а також докторанти, аспіранти та магістранти. До заходу долучилися наукові та науково-педагогічні працівники Львівського державного університету внутрішніх справ.

2

Проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська відзначила актуальність і корисність такого тренінгу. «На вебінарах прозвучало дуже багато інформації, потрібної різним категоріям слухачів, починаючи від школярів, закінчуючи проректорами закладів вищої освіти. Окремо хочу виділити логіку підбору лекцій і послідовне ускладнення матеріалу, що змушувало синхронно працювати всіх учасників семінару», – поділилася враженнями Ольга Балинська.

Проректорка також додала, що такі заходи підвищують технічну грамотність та допомагають налагодити робочі відносини між представниками різних вишів.

3

Учасників тренінгу ознайомили із правилами відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи ZOOM. Науковці та освітяни дізналися більше про основні типи комунікативної взаємодії в інтернеті та методи дистанційного інтерактивного навчання.

Після завершення тренінгу його учасники отримають відповідні сертифікати.

Таке підвищення кваліфікації сприятиме активному запровадженню сервісу ZOOM під час організації дистанційного навчання. Слід зазначити, що до тренінгу долучилися представники майже всіх кафедр ЛьвДУВС. Учасники навчань матимуть нагоду не лише застосувати отримані знання на практиці, але й поділитися цією корисною інформацією із колегами під час засідань кафедр.

Сьогодні історію свого навчання у ЛьвДУВС розповідає магістрантка факультету № 1 Вікторія Вольська.

Дівчина каже, що змалку мріяла або професійно співати, або служити у поліції. Вікторія – обдарована вокалістка, тож мала усі шанси навчатися в музичній академії. Проте обрала інший шлях та вирішила вступити до Львівського державного університету внутрішніх справ, аби здобути фах слідчого.

1

Однак, своє улюблене заняття – спів – дівчина не полишила. І вже на першому курсі у Верещиці Вікторія як заступниця голови самоврядування почала долучалася до організації різних заходів. Сама теж охоче брала у них участь.

«Коли ми перейшли навчатися в головний корпус у мене з’явилося більше можливостей для творчості. Тоді у ЛьвДУВС проводили огляд-конкурс художньої самодіяльності різних курсів і факультетів», - згадує Вікторія. І дівчина, звісно, не змогла пропустити цієї нагоди. Їй дуже хотілося долучитися до конкурсу, хоча поєднувати навчання та творчість було й нелегко.

Серед улюблених справ дівчини – організація різноманітних святкувань, а також участь у заходах, які відбуваються в університеті.

Охоче згадує Вікторія свої поїздки з профорієнтаційною програмою до Кропивницького. «Від цієї подорожі маю лише позитивні враження. Ми тоді дуже потужно виступили і гідно представили ЛьвДУВС. А після концерту багато юнаків та дівчат підходили, аби дізнатися як вступити саме в наш університет», – розповідає дівчина.

«Наше навчання було дуже інтенсивним та завжди поєднувалося із практикою, - ділиться враженнями Вікторія. - На 4 курсі ми проходили стажування, яке тривало три місяці. Саме тоді я зрозуміла наскільки відповідальною є професія поліцейського, адже від нашої роботи залежать людські долі».

Після отримання диплому бакалавра дівчина залишилась у рідному виші та продовжила навчання у магістратурі. «Наразі мене більше цікава практика, хоча, не виключаю, що можу поринути у наукову роботу», - зізнається дівчина.

«У ЛьвДУВС є усі можливості для молоді, тож важливо правильно розставити пріоритети – і тоді можна встигнути все!», - підсумовує Вікторія.

Запрошуємо до участі у засіданні науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти». Захід відбудеться 25 вересня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи науково-практичного заходу:
1) кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії незаконному обігу наркотичних і психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
2) кримінальне процесуальне та криміналістичне забезпечення протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
3) профілактика наркоманії адміні-стративно-правовими засобами;
4) проблеми взаємодії суб’єктів системи профілактики наркоманії;
5) міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
6) інформаційне забезпечення правоохоронних і правозахисних органів щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів.
До участі у роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, аспіранти, ад’юнкти та здобувачі вищої освіти.

Заявки для участі слід надсилати до 14 вересня 2020 року:
• Йосифовичу Данилу Ігоровичу, завідувачеві кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, к.юрид.н., доцентові, полковнику поліції - на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
• Баб’яку Андрію Васильовичу, завідувачеві кафедри оперативно-розшукової діяльності к.юрид.н., доцентові, полковнику поліції - на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаткову інформацію та заявку на участь можете знайти за посиланням.

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» своїми враженнями про навчання у рідному університеті поділиться випускник факультету №3 Артур Гуцало.

 

1

 

«Після закінчення школи перед кожним одинадцятикласником постає чимало запитань. «Що далі?», «Як себе зреалізувати?», «Як не помилитися у виборі життєвого шляху?»… Дехто намагається втілити амбіції батьків, хтось вступає до університету лише тому, що це престижно. Та для мене навчатися у ЛьвДУВС та стати поліцейським - було найголовнішою мрією», - зізнається Артур.

Юнак переконає, що у рідному виші він отримав багато знань та практичних навиків, які згодом зміг успішно застосувати у роботі.

«Викладачі часто запрошували на заняття практиків, організовували ознайомчі екскурсії, під час яких мали можливість дізнатися більше про роботу поліції», - ділиться враженнями випускник.

А ще у виші було чимало можливостей для реалізації у науці, творчості та спорті.

У 2017 році Артур отримав диплом про вищу освіту та лейтенантські погони й продовжив службу у поліції Львівської області. Зараз він працює старшим інспектором відділу масових та охоронюваних заходів Управління превентивної діяльності. 

«Завжди з теплом згадую роки навчання у ЛьвДУВС, своїх однокурсників та викладачів. Університет навчив нас цінувати один одного та бути справжніми офіцерами», - підсумував випускник.

Scholarship - це соціальна програма, учасники якої мають можливість отримати фінансову допомогу на навчання.

1

«Метою цієї програми є заохочення школярів, студентів та аспірантів до вивчення нових тем, стимулювання до розвитку та проведення досліджень. Переможець конкурсу отримає грант на оплату навчання в університеті», - розповідають організатори програми.

Стати учасником конкурсу можуть:
- випускники 9-х та 11-х класів;
- студенти, незалежно від курсу навчання;
- аспіранти.

Аби взяти участь у конкурсі, учаснику потрібно написати статтю на тему щодо розробки або просування сайтів. Робота повинна бути унікальною та дослідницькою.

Якщо цікаво, тоді:
1. Обирай тему
2. Роби дослідження
3. Описуй результати
4. Надсилай свою роботу на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В темі листа потрібно вказати своє прізвище та ініціали. В тілі листа написати дані про себе:
• ПІБ
• місто
• назву навчального закладу
• курс/клас
• контактний номер телефону.

Прийом робіт триває щороку з 01 вересня по 30 червня. Оголошення результатів конкурсу - 15 липня.

Детальніше про умови проведення конкурсу можна дізнатися за посиланням.

«Роки навчання у виші – найяскравіший період у житті, адже відкриваєш для себе нові горизонти незвіданої досі професії, знайомишся з багатьма прекрасними людьми, які стають твоїми викладачами, друзями та колегами», - переконана випускниця факультету №3 ЛьвДУВС Ірина Яслик-Яськів.

1

У дівчини ніколи не було сумніву щодо вибору майбутнього фаху, адже завжди прагнула працювати у поліції та дбати про безпеку громадян. Тому після закінчення школи Ірина вступила до Львівського державного університету внутрішніх справ.

«Навчання у ЛьвДУВС не обмежувалось лише підготовкою до практичних занять та семінарів, - пригадує випускниця. – Для активної молоді тут чимало можливостей: участь у творчих конкурсах, різноманітних гуртках, наукових конференціях як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів».

Курсантське життя було насиченим та цікавим, тож роки навчання минули з неймовірною швидкістю.

Отримавши свої перші лейтенантські погони, дівчина розпочала працювати у Стрийському відділі поліції.

«Моя робота потребує надзвичайної уважності та ретельності, адже пов’язана з розглядом справ про адміністративні правопорушення», - розповідає випускниця. Втім, за словами Ірини, у професійній діяльності їй неабияк допомагають знання, уміння та практичні навички, здобуті у стінах alma mater.

«Бути офіцером поліції – почесно та дуже відповідально», - наголошує випускниця. І додає, що жодної миті не пожалкувала, що обрала для себе саме цей шлях.

Вступ на навчання за державним замовленням на факультети, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, цьогоріч розпочнеться 03 серпня та триватиме до 15 серпня. Про це повідомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії вишу Юрій Назар.

«На факультети №1, №2 та №3 передбачено окрему процедуру вступу. Кандидати на навчання повинні неодмінно пройти військово-лікарську комісію. Скерування на ВЛК вступники отримують у Головному управлінні Національної поліції за місцем проживання. На кожного кандидата формується особова справа, яка до початку вступної кампанії надсилається до університету», - зауважив Юрій Назар.

Навчання на факультеті №1 (з підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування) триває 4 роки. Випускники отримують диплом бакалавра за спеціальністю 081 «Право».

Для вступу на цей факультет вступники повинні надати три сертифікати ЗНО: з української мови та літератури, історії України, а також на вибір – з математики або іноземної мови. Середній бал для вступу на цей факультет повинен становити не менше 140. Крім цього, кандидати на навчання мають успішно пройти ще одне випробування – перевірку рівня фізичної підготовленості.

На факультетах №2 (з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції) та №3 (з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності) навчання триває впродовж 3-х років. Після його завершення курсанти здобувають освітній ступінь бакалавра за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

10

«Випускники усіх трьох факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, отримують офіцерське звання та забезпечуються державною роботою», - наголосив Юрій Назар.

Для вступу на факультети №2 та №3 необхідно надати два сертифікати ЗНО – з української мови та літератури, а також історії України. Крім цього, вступники повинні пройти перевірку рівня фізичної підготовленості та творчий конкурс.

Із умовами проведення цих випробувань можна ознайомитися на сайті ЛьвДУВС у вкладці «Абітурієнту».

«Творчий конкурс складається з трьох блоків. Перший із них називається «Моя майбутня професія - поліцейський». Другий – питання з основ правознавства, а третій – ситуаційні завдання», - пояснює заступник відповідального секретаря приймальної комісії Юрій Назар.

Конкурс з фізичної підготовленості також складається з трьох випробувань. Це комплексна силова вправа, а також біг 100 м та 1000 м.

«Іспит з фізичної підготовленості буде проходити для кожного з абітурієнтів протягом двох днів. Спершу вступники виконуватимуть комплексну силову вправу і бігтимуть 100 м. А наступного їм доведеться подолати дистанцію у 1000 м», - зазначив Юрій Назар.

Він наголосив, що вступна кампанія цього року розпочнеться з 03 серпня і буде тривати до 15 серпня.

Кожному абітурієнту буде надіслано виклик, у якому буде зазначено, коли саме потрібно прибути до університету для реєстрації.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл, учасники якого обговорили актуальні питання підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції у сфері протидії торгівлі людьми та загальнокримінальним злочинам.

1

Захід проходив дистанційно на одній із онлайн-платформ. До дискусії долучилися науковці, практики та представники міжнародних організацій.

Із привітальним словом до учасників круглого столу звернувся ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута. Він наголосив на актуальності теми обговорення та зазначив, що Львівський державний університет внутрішніх справ є профільним закладом вищої освіти щодо підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та у сфері протидії торгівлі людьми. ЛьвДУВС проводить підвищення кваліфікації, спеціалізацію, науково-дослідну діяльність та методичне забезпечення підготовки практичних працівників цих підрозділів.

3

Очільник вишу подякував усім, хто долучився до дискусії та відзначив, що такий захід допоможе науковцям і практикам обговорити найбільш актуальні питання щодо підготовки молодих фахівців та напрацювати нові, цікаві ідеї.

Модератором дискусії виступила проректорка Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська.

4

Учасники заходу, насамперед, обговорили міжнародні та національні стандарти протидії торгівлі людьми. Своїми міркуваннями на цю тему поділилася координаторка проєктів ОБСЄ в Україні, національний керівник програми «Безпека людини» Лілія Грудко. Вона наголосила: «Ми надзвичайно цінуємо співпрацю з Львівський державним університетом внутрішніх справ і вже впродовж кількох років реалізуємо спільні наукові та практичні заходи з підготовки молоді у сфері протидії торгівлі людьми. Цього року ми плануємо провести наукову конференцію з питань протидії торгівлі людьми, презентувати посібник, який ми розробили з колегами із ЛьвДУВС. Крім цього, хочемо влаштувати так званий квест для команд з університетів внутрішніх справ з питань протидії торгівлі людьми із практичними кейсами розслідувань. Сподіваюся, це буде хорошим прикладом, що допоможе курсантам та студентам спробувати свої сили на практиці».

5

Під час другої дискусійної панелі учасники круглого столу обговорили новітні тенденції та проблеми у діяльності підрозділів по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та карного розшуку, врахування їх у підвищенні якості професійного навчання. До дискусії долучилися представники Головного управління Національної поліції у Львівській області - начальник УБЗПТЗ Сергій Молотов, заступниця начальника відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості Слідчого управління Олена Костовська та керівниця сектору ювенальної превенції Ольга Ковальчук.

Третю дискусійну панель було присвячено підготовці фахівців за пріоритетними профілями забезпечення професійної освіти у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Завершився круглий стіл обговоренням теми реалізації освітніх програм з урахуванням потреб стейкхолдерів.

3

Власне, остання дискусійна панель і була основною метою заходу: зібрати враження роботодавців від результатів освітнього процесу (почути він них, яким є наш випускник), зрозуміти потреби практичних підрозділів у науковому супроводженні правоохоронної діяльності (отримати замовлення на розробку методичних, навчальних, довідкових та інших необхідних матеріалів), а також окреслити напрями подальшої співпраці (зафіксувати конкретні пропозиції для вдосконалення програм підготовки майбутніх фахівців-поліцейських).

Усі учасники круглого столу одноголосно зійшлися у тому, щоб вважати цей захід одним із цільових обговорень освітньо-прикладних проблем і надалі запровадити цілу серію таких зустрічей для конструктивного діалогу у сфері професійної освіти.

Сторінка 1 із 158