Шаблоны Joomla 3.5


Майбутні абітурієнти, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до Львівського державного університету внутрішніх справ, повинні зареєструватися на офіційному вебпорталі Національної поліції http://osvita.np.gov.ua. Подати онлайн анкету можна за посиланням.

5

Перед її заповненням необхідно, насамперед, визначитися, за якою спеціальністю та спеціалізацією бажаєте навчатися. Окрім цього, потрібно ознайомитися з порядком відбору кандидатів та інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції.
Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися на вебсайті у розділі «Абітурієнту» або за телефоном 067-922-46-70.

Зверніть увагу, що у зв’язку із проведенням карантинних заходів щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, Національна поліція України тимчасово призупиняє приймання документів від кандидатів на навчання до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських.

Під час карантину спілкування з кандидатами на навчання здійснюватиметься виключно через засоби зв’язку.

Про відновлення діяльності з відбору кандидатів на навчання буде поінформовано електронною поштою та на офіційному сайті Національної поліції України на Порталі для кандидатів на навчання.

У приміщенні актового залу Головного управління Національної поліції у Львівській області відбулася ХХІІІ конференція Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Серед учасників заходу були представники Львівського державного університету внутрішніх справ – проректор ЛьвДУВС Мар’ян Гурковський та викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, майстер спорту міжнародного класу Михайло Домінюк.

1

Захід розпочався з вітального слова Віктора Коржа, першого заступника голови ФСТ «Динамо» України. Наступним привітав учасників перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України Віктор Яцковець. Він розповів про діяльність організації, здобутки та досягнення за останній період.

2

Після вітальних слів на конференції обрали нового голову ЛОО ФСТ «Динамо» України. Ним став начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

3

Крім цього, учасники обрали новий склад президії та контрольно-ревізійної комісії, а також розглянули дві заяви про вступ нових колективних членів.
Завершилася подія нагородженням переможців та призерів «Динаміада-2019», відзначенням провідних активістів спорту Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Відтак, Львівський державний університет внутрішніх справ посів III місце в комплексних змаганнях «Динаміада-2019» серед команд першої групи, а Михайло Домінюк був нагороджений Почесною грамотою за особисті досягнення у спорті.

Інформація та світлини  ФСТ «Динамо» України

 

Запрошуємо до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів та викладачів закладів вищої освіти «Травневі правові читання», присвяченої Дню науки в Україні, яка відбудеться 7 травня на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Участь у заході візьмуть представники Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів), Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Донецького юридичного інституту МВС України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національного авіаційного університету (м. Київ), Одеського державного університету внутрішніх справ, Придніпровського районного суду (м. Черкаси), Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

РОБОТА КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ ЗА СЕКЦІЯМИ:
1. Теорія та історія держави і права;
2. Конституційне право; муніципальне право;
3. Цивільне право і цивільний процес; сімейне право;
4. Господарське право, господарсько-процесуальне право;
5. Трудове право; право соціального забезпечення;
6. Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право;
7. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
8. Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;
9. Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;
10. Судоустрій; прокуратура та адвокатура;
11. Міжнародне право.

Матеріали просимо надсилати до 01 квітня електронною поштою (на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Конференція – 2020»). Файл називати по прізвищу автора.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

Місце проведення: Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Адреса: 18034, Україна, м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8, ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, кафедра управління у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту.

Заявку на участь та додаткову інформацію можна знайти за посиланням.

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра 24-ом випускникам.

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута привітав випускників зі знаковою подією у їхньому житті: «Хтось з вас продовжить йти по науковій стезі, здобуватиме ступінь філософії і стане відомим науковцем в галузі психології. Хтось буде реалізовувати себе безпосередньо в професії психолога в органах державної влади і місцевого самоврядування. Будуть і ті, хто здобуті знання і навики використає в іншій професії, адже вони мають прикладне значення. Але найважливіше, щоб ви завжди розвивалися та самовдосконалювалися. Пам’ятайте, що вчитися потрібно впродовж усього життя».

Зі словами подяки до керівництва університету, науково-педагогічного складу та батьків звернулася випускниця Роксолана Мегес: «Наш випуск – це свято, якого немає в жодному календарі. Кожен з нас зараз переживає різні емоції. Ми радіємо, що стали магістрами та завершили навчання. А з іншого боку – нам страшно йти у невідоме майбутнє. Ми також трішки засмучені, що покидаємо рідні стіни університету, проте зі світлими та яскравими надіями. Ми навчилися тут бути самостійними, допитливими, отримали досвід та знання. Дякуємо науково-педагогічному складу та керівництву вишу за турботу, добрі слова, поради, повагу та терпіння».

5

Благословив випускників у добру путь настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич.

6

Яскравим завершенням урочистої академії стали музичні привітання, які підготували для випускників та їхніх гостей Марта Тимків та Марта Бицька.

Бажаємо успіху Вам, дорогі випускники – магістри! Хай щастить в подальшому житті!

9

Сьогодні в центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся показ другої частини документального фільму для курсантів та студентів, присвяченого 206-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

1

Фільм є хронологію життя Шевченка, тож юнаки та дівчата мали можливість побачити, як жив і творив Геній українського народу. Вихованці вишу зрозуміли, з якими проблемами стикався поет, який любив свою Батьківщину.

Варто відзначити, що присутні почули цікаву інформацію про творчість Кобзаря й відкрили багато нового для себе.

Такий захід є надзвичайно актуальним, адже сприяє усвідомленню значення творчості поета для української та світової культури.

На факультеті психології ЛьвДУВС відбулася чергова сесія арттерапевтичного проєкту для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти на тему «Автопортрет та фототерапія». Захід відбувся за участю тренерів Романа та Людмили Підлипних.

Під час фототерапії учасники за допомогою візуальних метафор зобразили свій внутрішній світ та увесь спектр переживань. Це дало можливість через призму символів та образів осягнути власне «Я», презентувати себе в певній ролі й побачити свої внутрішні бажання і страхи. Особливо сподобалася учасникам арттерапевтичного проєкту робота із власними фотографіями, з яких вони створювали колажі.

Варто відзначити, що фототерапія неабияк допомогла присутнім зменшити емоційну напруженість, переосмислити життєві події, підвищити самооцінку та впевненість у собі.

За матеріалами факультету психології ЛьвДУВС

Курсанти та студенти Львівського державного університету внутрішніх справ разом з молоддю Львова, представниками громадських організацій, міської влади та духовенства заспівали на площі перед Ратушею Державний Гімн України.

Урочистості відбувалися з нагоди 155-ї річниці першого публічного виконання пісні «Ще не вмерла Україна» в Перемишлі під час концерту, присвяченому Тарасові Шевченку. Статус Державного Гімну Незалежної України вірш Павла Чубинського, покладений на музику Михайла Вербицького, отримав 15 січня 1992 року.

Загалом до цьогорічної акції долучилися декілька сотень учасників. Для виконання головного музичного твору держави перед Ратушею розгорнули 20-тиметровий стяг України.

Неділя, 08 березня 2020 22:17

З Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки!

8 березня – найосяйніше з усіх свят, коли прокидається природа, а люди живуть передчуттям оновлення, тепла, сонця.

1

Жінки – берегині українського роду, його надії, доброти та милосердя. Вони виступають ідеалом ніжності та краси, наповнюють наші серця життєдайною снагою всепрощення, роблять нас мудрішими, очищають наші душі.

Нехай посмішка пробудженої природи, любов та увага оточуючих додають вам сил і наснаги на життєвому шляху.


З повагою,
ректор ЛьвДУВС Роман Благута

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

1

Вітаючи присутніх у залі, ведуча свята, провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи вишу Юлія Качанівська зазначила, що у різних країнах це свято має різні назви, але сутність його однакова. У цей день чоловіки всього світу самих дорогих та близьких жінок і дякують за радість, любов, ніжність і тепло.

2

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський привітав жінок із прийдешнім святом.

«Будь-яку перемогу можна здобути лише тоді, коли є сильний тил. Саме ви, дорогі жінки, є тою нашою опорою, яку ми відчуваємо протягом життя. Ви додаєте нам сил, наснаги та натхнення. Мені приємно, що в нашій поліцейській родині така велика кількість потужних офіцерів-жінок. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів та взаєморозуміння».

Василь Віконський вручив грамоти та подяки МВС України працівницям Головного управління Національної поліції Львівщини за зразкове виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони прав та свобод людини.

Ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута згадав видатних жінок України, таких як княгиня Ольга, Анна Ярославна, Анастасія Лісовська, Олена Теліга та відзначив їхню мудрість, стійкість, високі управлінські здібності, талант. Він наголосив, що такі великі постаті викликають неабияку повагу та гордість.

Роман Благута побажав присутнім здоров’я та миру.

«Хочеться бачити у ваших очах лише сльози радості та щиру усмішку. Нехай ваша родина приносить вам лише щастя та радість, а найбільшим негараздом у вашому житті буде не така погода, яку ви очікували» – завершив свій виступ очільник вишу.


Ректор ЛьвДУВС вручив грамоти та подяки МВС України завідувачці кафедри спеціальної фізичної підготовки Олену Тьорло, доцентці кафедри цивільного права та процесу Ірину Євхутич та доцентці кафедри кримінально-правових дисциплін Оксану Броневицьку за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу, самовідданість і наполегливість.

15

Привітав присутніх зі святом також Голова Львівської обласної організації профспілки атестованих працівників органів внутрішініх справ України Ярослав Юнак. Він також вручив подяки від профспілки з нагоди Міжнародного жіночого дня.

16

Після урочистого вручення курсанти подарували кожній жінці в залі прекрасну троянду.

Далі розпочався святковий концерт. Із теплими вітаннями до присутніх у залі звернувся ведучий Богдан Пісний – ветеран міліції, автор пісень та віршів.

З музичними композиціями виступили лауреат пісенних конкурсів, доцентка кафедри менеджменту факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС Ольга Марченко, лауреат пісенних конкурсів Маріанна. Впродовж концерту у залі лунали ліричні та зворушливі вірші про жінок авторства Богдана Пісного.

Щиро вітаємо дорогих жінок зі святом. Дякуємо за натхненну працю, відповідальність та старанність. Щастя вам, дорогі Берегині українського роду!

У ЛьвДУВС завершився тренінг у рамках програми «Наставник» для представників управлінь патрульної поліції у Львівській, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Організатор заходу – Міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ІСІТАР). Тренінговий курс проходив з 2 до 6 березня, і по його завершенні учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

1

Перед початком церемонії вручення сертифікатів до присутніх звернувся начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко: «Сподіваюся, що для всіх цей курс був цікавий і ви вміло застосуєте отримані знання на практиці. Бажаю вам професійного зростання та успіхів».

2

Проректор ЛьвДУВС Мар’ян Гурковський подякував організаторам тренінгу. Він відзначив, що такий захід не вперше відбувається на базі університету.

«Бажаю, щоб ті навички, які ви здобули під час навчання, ефективно застосували в роботі. Адже наставництво – складний процес, який вимагає неабияких вмінь. Наснаги вам і подальших звершень» - звернувся до присутніх Мар’ян Гурковський.

Відзначимо, що під час тренінгу учасники ознайомилися з програмою наставництва, яка забезпечує ефективність відбору і призначення наставників, а також покращує процес адаптації стажерів до умов служби.

Тренерами на заході були іноземні співробітники ІСІТАР – Тімоті Яновік, заступник директора програми, та старші радники з правоохоронних питань Ерік Сівак, Роналд Гленсор і Стів Пітс.

Сторінка 1 із 144