Шаблоны Joomla 3.5


Стажування відбувалося на базі Вищої Державної професійної школи в Холмі (Республіка Польща). Представники університету брали участь у тематичних тренінгах та круглих столах, організованих польськими колегами.

2

Доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Ігор Гнип детально ознайомився з організацією занять із фізичної підготовки у польському виші. Натомість, його колега, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін юридичного факультету Богдан Гамалюк, отримав вичерпну інформацію щодо застосування електронних сервісів у господарсько-правовій діяльності на території Європейського Союзу.

Викладачі університету також ознайомилися із пам’ятками національної спадщини Холмщини.

Після завершення стажування представники ЛьвДУВС отримали сертифікати міжнародного зразка.

У ЛьвДУВС відбулася конференція за підсумками першого туру конкурсу наукових робіт серед студентів та курсантів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Із привітальним словом до присутніх звернулася проректорка ЛьвДУВС професор Ольга Балинська. «Кожен із вас, присутніх тут, - уже переможці. Адже здолати інших здатен сильний, і лише могутній може побороти себе. Ви перебороли свою лінь, сумніви і взялися за роботу, тому усі, без винятку, заслуговуєте на похвалу», - зауважила вона.

Цьогоріч вихованці ЛьвДУВС презентували 60 досліджень, які оцінювали в 11-ти номінаціях.

Наукові розвідки конкурсанти проводили на теми кримінального права та кримінології; кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи; оперативно-розшукової діяльності; інформаційних технологій та кібербезпеки; психологічного забезпечення. Свої доповіді юні дослідники представили також у галузях державно-правових, адміністративно-правових, цивільно-правових, економічних наук та фінансів, тактико-спеціальної та службово-бойової підготовки і науки оборонної та безпекової форми держави.

Членам оргкомітету презентували наукові праці, що торкалися проблемних питань ресоціалізації засуджених, кримінально-правової характеристики жорстокого поводження з тваринами, медіації як способу вирішення сімейно-правових спорів, використання «зелених кімнат» у кримінальних провадженнях за участю неповнолітніх, інноваційних технологій у сучасній криміналістиці та проблем міжнародного розшуку особи.

Говорили також про міжнародний та національний досвід протидії корупції, реалізацію права громадян на кібербезпеку та захист від кіберзлочинів, забезпечення публічного порядку та безпеки під час мирних зібрань, домашнє насильство та шляхи його подолання.

За результатами конференції конкурсна комісія ЛьвДУВС у кожній номінації обере кращі наукові роботи. А імена переможців оприлюднять після того, як дослідження призерів перевірять на плагіат.

Студентка юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ долучилася до акції «Відвідай рідну школу».

1

Першокурсниця Богдана Шукалович побувала у двох загальноосвітніх навчальних закладах Любешівського району, що на Волині. Насамперед, завітала до школи, де навчалася, поспілкувалася з учнями старших класів та розповіла їм про ЛьвДУВС. Дівчина поділилися враженнями про університетське життя, запропонувала присутнім переглянути презентаційний відеоролик про виш, а також ознайомила з умовами вступу.

Учасники курсу пройшли професійне навчання за програмою «Фінансово-економічна безпека підприємства».

Навчання відбулися у рамках співпраці вишу та Львівського обласного центру зайнятості. Здобути нові знання та навички у сфері безпекознавства і фінансового моніторингу мали змогу слухачі, які наразі шукають роботу.

10

Після успішного проходження курсу учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації, які їм вручила декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак. Вона побажала слухачам професійного успіху та висловила сподівання, що отримані знання допоможуть їм знайти роботу відповідно до професійних навиків та набутих компетентностей.

Фахівець відділу режимно-секретного та документального забезпечення Назарій Татарин побував із візитом у навчально-виховному комплексі «Лисятицький загальноосвітній заклад І-ІІІ ст.» у Стрийському районі Львівської області. 

1

Представник університету завітав до закладу у рамках акції «Відвідай рідну школу».

3

На зустріч із Назарієм Татарином прийшло понад сімдесят старшокласників. Вони мали змогу дізнатися про життя Львівського державного університету внутрішніх справ та факультети, які тут діють. Учні цікавилися спеціальностями, яких навчають у виші та можливостями, що відкриваються перед його випускниками.

2

Представник ЛьвДУВС розповів дітям про кожен фах, який вони зможуть опанувати в університеті. А також наголосив на тому, що у виші діє чимало наукових гуртків для курсантів та студентів, що дає їм можливість розвиватися різносторонньо.

4

Учні переглянули відеоролик про Львівський державний університет внутрішніх справ. А на завершення усі охочі отримали буклети з інформацією про ЛьвДУВС.

Днями у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся конкурс на краще виконання колядок та віншівок. Такі творчі змагання проходили тут уперше, а за перемогу вирішили поборотися 9 команд. Учасники представили на розсуд журі власні інтерпретації традиційних колядок та оригінальні віншування, створили у залі неповторний настрій та справжню атмосферу Різдвяних свят.

10

Оцінювали виступи керівник навчально-тренувального відділу «Верещиця» Петро Вишинський, заступник начальника ВКЗ ЛьвДУВС Роман Сушко та працівники відділу кадрового забезпечення вишу.

11

«Цей конкурс, насамперед, спонукає поширенню кращих українських традицій серед молоді, адже серед учасників були й ті, хто колядував та віншував уперше в житті», - розповів голова журі Роман Сушко.

12

Отже, перемогу у конкурсі вибороли слухачі з 18-ї групи, друге місце – представники 20-ї групи, а третє – команда 16-ї групи.

13

Організатори відзначають: дзвінка коляда та щире віншування учасників так сподобалися усім присутнім у залі, що конкурс вирішили зробити традиційним.

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася чергова сесія у рамках арттерапевтичного проєкту для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти на тему «Мандали. Ріка життя».

1

Учасники сесії мали змогу відкрити основні підходи у застосуванні мандал у психологічному консультуванні.

Створивши спільну мандалу, присутні на навчанні спостерігали за процесами та рольовим розподілом у групі.

2

“Використання техніки мандал є найкоротшим шляхом пізнання та розуміння себе, потужним діагностичним та терапевтичним інструментом у роботі психолога. Як говорив Карл Юнг: «Мандала - це ідеальний ескіз внутрішнього світу особистості». Завдяки використанню технік мандалотерапії та їхній інтерпретації учасники отримали цінну інформацію про свої переживання, внутрішні сенси та власне «Я», - зазначають на факультеті психології ЛьвДУВС.

3

Тренери арттерапевтичного проєкту Роман та Людмила Підлипні також ознайомили присутніх із специфікою використання техніки «Ріка життя». Вона є метафоричним відображенням життєвих процесів та подій особистості, починаючи від народження.

4

«Це потужна техніка, що відображає стосунки з батьками, кризові моменти життя, особистісний прогрес та регрес, життєву динаміку та становлення особистості. Два дні глибинних інсайтів та усвідомлень наповнили неймовірним натхненням та яскравою палітрою емоцій», - діляться враженнями учасники арттерапевтичного проєкту.

Сьогодні у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся перший у цьому році випуск слухачів.

27 випускників отримали документи про завершення навчання та спеціальні жетони поліцейського.

6

Урочистості розпочалися із хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять військових, правоохоронців та добровольців, загиблих за незалежність та територіальну цілісність України.

Привітав випускників із завершенням навчання ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута. «Кожен із вас самостійно обрав собі долю. Професія поліцейського – це не робота, а спосіб життя, мислення і, певним чином, самопожертва. Ваш шлях не завжди буде простим, але нехай це вас не лякає, а, натомість, робить наполегливими та сприяє самовдосконаленню», - наголосив він.

Благословив поліцейських на віддану та сумлінну службу настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, що розташована на території навчально-тренувального відділу «Верещиця», отець Іван Ревуцький.

14

Вже незабаром випускники «Академії поліції» ЛьвДУВС поповнять лави поліцейських Львівської та Вінницької області.

 

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook

Сьогодні під час засідання ректорату очільник ЛьвДУВС Роман Благута вручив грамоту Міністерства внутрішніх справ України Михайлу Шевціву, заступнику декана факультету №3.

Роман Благута також привітав із днем народження проректора університету Василя Франчука, від імені колективу побажав йому добра та успіху. Окрім цього, очільник вишу вручив Василю Івановичу відзнаку від Академії соціального управління та Фонду реєстрації неординарних ідей й проектів.

Майбутні абітурієнти, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до Львівського державного університету внутрішніх справ, повинні зареєструватися на офіційному вебпорталі Національної поліції http://osvita.np.gov.ua. Подати онлайн анкету можна за посиланням.

Перед її заповненням необхідно, насамперед, визначитися, за якою спеціальністю та спеціалізацією бажаєте навчатися. Окрім цього, потрібно ознайомитися з порядком відбору кандидатів та інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції.

2

Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися на вебсайті у розділі «Абітурієнту» або за телефонами: (032) 261-53-22; (032) 255-35-35.

Нагадуємо, що у ЛьвДУВС працює Інфоцентр приймальної комісії за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Тут абітурієнти та їхні батьки мають змогу отримати консультації щодо вступу, дізнатися про бакалаврські та магістерські програми, правила прийому, переваги та особливості навчання. Крім цього, представники

Інфоцентру допомагають майбутнім вступникам зареєструватися на порталі Національної поліції України та заповнити електронну анкету. Для цього потрібно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.

Графік роботи Інфорцентру у будні дні: з 09.00 до 18.00. У суботу - з 10.00 до 15.00 год.

Сторінка 1 із 135