Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 24 січня 2019 15:26

Випускникам тренінгу з лідерства та управління вручили сертифікати

Written by
Rate this item
(0 votes)

У четвер, 24 січня, у ЛьвДУВС завершився тренінг з лідерства та управління для керівників середньої ланки поліції Львівської області. Упродовж трьох днів своїм досвідом з учасниками заходу ділилися радники-тренери Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Едуардус ван Тунен, Оса Джурсвік та Йорг Хіндерер.

1

«Це був не просто тренінг, – зазначив заступник керівника регіонального представництва КМЄС у Львові, поліцейський з Нідерландів Едуардус ван Тунен, – Це була зустріч, де представники різних країн обмінялися ідеями, досвідом та знаннями. Все заради того, аби дізнатись, що можна запозичити, щоб зробити свою роботу ефективнішою».

«Нам дуже приємно працювати з місією Євросоюзу. Наша співпраця вже досить тривала та міцна. За роки багато людей пройшли такий тренінг. Але це лише один із проектів, який ми реалізуємо разом, – зауважив перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський, – Я впевнений, що і в майбутньому ми з Консультативною місією Європейського Союзу проводитимемо спільні навчання. А Львівський державний університет внутрішніх справ завжди буде надійним партнером і хорошою базою для реалізації цих починань».

4

Начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області полковник поліції Василь Довганич також привітав випускників тренінгу із завершенням навчання та долучився до вручення сертифікатів.


Нагадаємо, що це перший у цьому році тренінг з лідерства та управління для керівників середньої ланки поліції Львівської області, організований Консультативною місією Європейського Союзу в Україні у ЛьвДУВС.

Read 1601 times