Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 29 листопада 2018 17:51

Учасники тренінгу з лідерства та управління отримали міжнародні сертифікати

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні, 29 листопада, завершився триденний тренінг з лідерства та управління для керівників середньої ланки поліції. Навчання проводили фахівці Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Захід проходив на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Після закінчення тренінгу учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

111

Перед початком вручення ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута звернувся до присутніх із привітальним словом. Очільник вишу наголосив, що проведення таких тренінгів сприяє процесу самовдосконалення та розвитку поліцейських. «Головне завдання заходу – почерпнути нові знання та досвід у сфері організації управління персоналом. Важливо, що під час тренінгу ви познайомилися між собою, поспілкувалися, отримали актуальну інформацію, яку зможете успішно реалізувати у своїй професійній діяльності», - зазначив Роман Благута.

Керівник Представництва КМЄС у Львові Рулоф ван Уйє подякував працівникам Львівського державного університету внутрішніх справ за сприяння в організації тренінгу. Він відзначив, що ЛьвДУВС завжди гостинно відкриває двері для тих, хто бажає навчатися та вдосконалювати свої навички.

Нагадаємо, тренінг відбувався для працівників Головного управління Національної поліції Львівській області. ЛьвДУВС на заході представляв заступник декана факультету №1 Олександр Данчул.

Read 802 times