Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 26 листопада 2018 16:16

Завершився останній в цьому році тренінг з протидії домашньому насильству

Written by
Rate this item
(0 votes)

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ завершився останній в цьому році тренінг з питань запобігання та протидії домашньому насильству для мобільних груп з реагування на такі випадки. Організатором тренінгу виступив Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Національною поліцією України та Міністерством внутрішніх справ України. Захід проходив 19-23 листопада, і по його закінченні учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

111

Впродовж тижня поліцейські з Чернівецької, Рівненської та Львівської областей обговорювали організаційно-правові засади та міжнародний досвід з попередження та запобігання домашньому насильству, психологічні аспекти цього явища, новації у законодавстві в цій сфері. Тренери розповідали про адміністративно-юрисдикційну діяльність офіцерів поліції при документуванні фактів домашнього насильства та вчили надавати першу домедичну допомогу.

У ролі тренерів цього разу виступили заступник начальника управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Андрій Лабунь, старший викладач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ЛьвДУВС Лідія Сукмановська, кандидат психологічних наук, доцент, психотерапевт Геннадій Мустафаєв, радниця з гендерних питань, представник Канадської поліцейської місії в Україні Сильвія де Суза, представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях Світлана Семчишин, представники ГО «44 Навчальний Центр» з тактичної медицини.

Read 878 times