Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 22 листопада 2018 16:27

До ЛьвДУВС з робочим візитом завітали представники КМЄС

Written by
Rate this item
(0 votes)

22 листопада до Львівського державного університету внутрішніх справ з робочим візитом завітали представники Консультативної місії Європейського Союзу. До складу делегації увійшли регіональний координатор КМЄС у Львові Рулоф ван Уйє, радники-тренери Адам Ністром, Едуардус ван Тюнен, Ільвія Брюгге та Детлев Квінглі. Привітав учасників делегації перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський та запросив оглянути матеріальну базу університету.

Відтак, іноземні представники відвідали інтерактивну кімнату з протидії насильству в сім’ї, комп’ютерні класи, shooter-house, тактичні класи кафедри тактико-спеціальної підготовки, а також криміналістичний полігон, де детальніше дізналися про підготовку майбутніх слідчих у спеціалізованих навчально-методичних кабінетах та криміналістичних лабораторіях.

Нагадаємо, що на базі університету до кінця грудня відбуватимуться інтерактивні лекції для курсантів факультету №1 від представників КМЄС у рамках реалізації концепції взаємодії поліції з громадою.

Read 869 times