Четвер, 31 травня 2018 17:59

«Я маю право» – проект, мета якого підвищити юридичну грамотність українців

Юридична клініка ЛьвДУВС продовжує співпрацю з львівською юстицією. Так, 31 травня представники вишу зустрілись з керівником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванною Смачило та очільником Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владиславом Власюком. Основна тема бесіди – загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Так, на зустрічі були присутні керівник юридичної клініки ЛьвДУВС Роман Андрусишин і консультанти клініки: здобувачі освітнього ступеня магістр факультету №2 Віталій Медведик і Соломія-Іванна Чмир, студенти факультету №6 Ігор Мимренко та Назар Драпатий.

Нагадаємо, що 28 березня Головне територіальне управління юстиції у Львівській області та Юридична клініка ЛьвДУВС підписали Меморандум про співпрацю. Основна мета – об’єднання зусиль, спрямованих на надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги.