П'ятниця, 30 березня 2018 10:06

Юридична клініка ЛьвДУВС співпрацюватиме з львівською юстицією

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області та Юридична клініка Львівського державного університету внутрішніх справ підписали Меморандум про співпрацю. Основна мета – об’єднання зусиль, спрямованих на надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги.

Підписання Меморандуму відбулось 28 березня під час засідання круглого столу працівників львівської юстиції з керівниками юридичних клінік при закладах вищої освіти м. Львова: Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету ім. Івана Франка та Українського Католицького Університету. Наш виш на заході представляв керівник Юридичної клініки Роман Андрусишин.