Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 16 жовтня 2020 12:30

Подбайте про безпеку в інтернеті: поради фахівців

Written by
Rate this item
(0 votes)

Аби не стати жертвою інтернет-шахрайства та не потрапити на гачок аферистів, варто пам’ятати про прості правила безпеки. Фахівці радять бути завжди обачними та не ділитися конфіденційною інформацією з незнайомцями. 

1

Обов’язково встановіть на комп'ютер необхідний захист - антивірусне програмне забезпечення. Регулярно оновлюйте його і не відключайте, адже вірус може потрапити туди будь-якої миті.

Намагайтеся не розміщувати в мережі особисту інформацію (ім'я та прізвище, адресу, телефони тощо). 

Не зберігайте паролі на комп'ютері - краще використовуйте для цього зовнішні носії.

Спілкуйтеся у віртуальному просторі лише зі знайомими у реальному житті. Адже співрозмовник по іншу сторону монітора може бути не тим, за кого себе видає і мати зовсім не добрі наміри.

Не відповідайте на спам, а також не відкривайте файли або програми, які надійшли з невідомої адреси, адже вони можуть містити віруси.

Використовуйте лише надійні паролі для доступу до різних ресурсів. Не користуватися однаковими, нехай навіть складними, паролями для кількох сайтів. До речі, на офіційному сайті Кіберполіції України можна згенерувати надійний пароль.

А щоби завжди бути у курсі останніх новин про викриття інтернет-шахраїв та дізнатися більше, як захиститися від афер у віртуальному просторі, приєднуйтеся до Телеграм-каналу Кіберполіції за посиланням https://t.me/CyberpolUA.

Read 59 times