Шаблоны Joomla 3.5


UA

Четвер, 15 жовтня 2020 11:21

Львівські патрульні поділилися досвідом із курсантами

Written by
Rate this item
(0 votes)

Для курсантів факультету №3 ЛьвДУВС провели бінарне заняття. До вишу завітали начальник відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Управління патрульної поліції Львівщини Іван Бесага та інспектор відділу адміністративної практики Соломія Ляниця.

1

Поліцейські провели здобувачам заняття на тему «Особливості оформлення матеріалів найбільш характерних адміністративних правопорушень».

2

Навчання відбувалося у вигляді ситуативних вправ. Вихованці вишу оцінювали адміністративні правопорушення, вчилися застосовувати тактичні прийоми, а також аналізували свої помилки.

3

Патрульні пояснили курсантам, як застосовувати на практиці норми законодавства. Крім цього, розповіли, з якими адміністративними правопорушеннями їм найчастіше доводиться стикатися.

5

Цього дня до вихованців вишу також завітала заступниця начальника відділу зв’язків з громадськість УПП у Львівській області Віра Проців. Вона провела інтерактивне заняття у формі дидактичної гри щодо протидії домашньому насильству.

6

Відзначимо, що такі заняття відбуваються систематично. Зокрема, нещодавно вихованцям вишу розповідали, як діяти поліцейським у разі звернення громадян, постраждалих від домашнього насильства.

Зустрічі відбулися за ініціативи завідувачки відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександри Захарової.

Read 210 times