UA

Вівторок, 13 жовтня 2020 09:55

Привітання зі складанням Присяги працівника поліції від колегії МВС України

Шановні першокурсники

Львівського державного університету внутрішніх справ!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає вас з урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Захист рідної землі починається з усвідомлення відповідальності за долю країни, з поваги до її національних цінностей, дбайливого і уважного ставлення до нашої історії. Напередодні дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня захисника України ви долучаєтеся до великої родини поліцейських та єднаєтеся з усіма поколіннями захисників України.

Для кожного з нас урочисте зобов’язання на вірність Українському народові є тим непорушним і недоторканним словом, ціна якому більша за життя. У першокурсників є свій службовий обов’язок – сумлінним та наполегливим навчанням творити новітню історію сучасної української поліції.

Відповідайте новим вимогам та викликам часу!

Будьте цілеспрямованими, допитливими та впевненими в собі – і ви увійдете в завтрашній день затребуваними, конкурентноздатними, мотивованими на перемогу фахівцями, справжніми професіоналами, гордістю нашого народу.

Енергійні та інноваційні, ви – сьогодення нашого суспільства та його майбутнє. Чесно й гідно служіть Україні, залишайтеся відданими Присязі, не зраджуйте правді, добру та честі.

Навчайтеся та захищайте!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України