Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 13 жовтня 2020 09:55

Привітання зі складанням Присяги працівника поліції від колегії МВС України

Written by
Rate this item
(0 votes)

Шановні першокурсники

Львівського державного університету внутрішніх справ!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає вас з урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Захист рідної землі починається з усвідомлення відповідальності за долю країни, з поваги до її національних цінностей, дбайливого і уважного ставлення до нашої історії. Напередодні дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня захисника України ви долучаєтеся до великої родини поліцейських та єднаєтеся з усіма поколіннями захисників України.

1

Для кожного з нас урочисте зобов’язання на вірність Українському народові є тим непорушним і недоторканним словом, ціна якому більша за життя. У першокурсників є свій службовий обов’язок – сумлінним та наполегливим навчанням творити новітню історію сучасної української поліції.

Відповідайте новим вимогам та викликам часу!

Будьте цілеспрямованими, допитливими та впевненими в собі – і ви увійдете в завтрашній день затребуваними, конкурентноздатними, мотивованими на перемогу фахівцями, справжніми професіоналами, гордістю нашого народу.

Енергійні та інноваційні, ви – сьогодення нашого суспільства та його майбутнє. Чесно й гідно служіть Україні, залишайтеся відданими Присязі, не зраджуйте правді, добру та честі.

Навчайтеся та захищайте!

 

Колегія Міністерства внутрішніх справ України

 

Фото з архіву ЛьвДУВС

 

Read 134 times