UA

Понеділок, 12 жовтня 2020 14:24

Десятки волонтерів об’єдналися в рамках благодійної акції «Подай руку допомоги»

Команда волонтерів «Добро в тобі» спільно з представниками університету навідалися до паліативного відділення Журавнівської міської лікарні. Такий візит відбувся вдруге в рамках благодійної акції «Подай руку допомоги».

Цього разу до акції долучилися десятки бажаючих допомогти стареньким. Завдяки спільним зусиллям благодійників та представників ЛьвДУВС вдалося придбати пральну машину, постільну білизну, засоби гігієни та догляду, захисні маски, рукавиці, більше 100 кг круп, солодощі, столові прибори, одяг та багато іншого.

«Окрема подяка дівчаткам-господинькам, котрі напекли кекси, яблучні і гречані пироги, наліпили вареники та наварили голубці. Нехай вам все воздасться сторицею!», - наголошує провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Юлія Качанівська.

У паліативному відділенні проживає 27 людей похилого віку. Через брак коштів старенькі не мають змоги про себе потурбуватися, тому про них піклуються волонтери та медики.

Головний лікар Ярослав Овсянецький розповідає, що для паліативних відділень виділяють незначне фінансування. Проблемно навіть прогодувати людей. Адже раціон має бути збалансований. Тому продукти харчування вкрай необхідні. Також є дефіцит засобів для догляду.

«Зі всіх людей, які тут перебувають, половина – прикуті до ліжка, тому потребують особливого піклування», - додає головний лікар.

Ярослав Овсянецький подякував Львівському державному університету внутрішніх справ та команді волонтерів за допомогу.

«Без добрих людей та розуміння нашої непростої ситуації, ми б змушені були закрити наше відділення», – підсумував головний лікар.