UA

Понеділок, 12 жовтня 2020 12:09

Школярі Яворівщини дізналися про життя ЛьвДУВС

Учні Бірківського НВК ЗОШ I-III ступенів імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради мали нагоду більше дізнатися про діяльність Львівського державного університету внутрішніх справ. До них завітали представники деканату факультету управління та економічної безпеки.

Декан факультету Ірина Ревак та заступниця декана Наталія Наконечна розповіли школярам про життя університету, факультети, які у ньому функціонують, напрямки, за якими навчаються студенти та курсанти.

У дітей виникло чимало запитань до гостей. Більшість цікавилися правилами вступу до вишу. Ірина Ревак та Наталія Наконечна охоче відповіли на запитання та окремо звернули увагу школярів на зміни та нововведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

Аби усі охочі могли почерпнути більше інформації про Львівський державний університет внутрішніх справ, представниці вишу роздали дітям буклети про ЛьвДУВС.