UA

Субота, 10 жовтня 2020 18:06

У Львові відбулось традиційне підняття Державного Прапора над Меморіалом Героїв Небесної Сотні

Курсанти ЛьвДУВС долучилися до традиційного підняття Державного Прапора України над Меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні у Львові.

Під супровід університетського оркестру другокурсники факультету №3 урочистим кроком рушили до щогли, де підняли синьо-жовтий стяг.

Церемоніал започаткували наприкінці серпня цього року – як знак національної єдності, честі та гідності.

Патріотичний захід відбувається щосуботи о 15.00 год. та щоразу привертає увагу львів’ян і гостей міста, які приходять до Меморіалу.

Сьогодні тут також зібралося чимало охочих подивитися на урочисте підняття Державного Прапора.

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ проводили такий церемоніал уперше.