UA

19 листопада відбудеться науково-практичний семінар «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України»

Запрошуємо до участі в засіданні науково-практичного семінару «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України». Захід відбудеться 19 листопада у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи науково-практичного семінару:

1. Роль поліції у забезпеченні економічної безпеки держави.
  2. Вплив соціальних конфліктів на діяльність поліції та інших правоохоронних органів.
  3. Соціально-психологічні аспекти взаємодії населення, поліції та органів публічної адміністрації.
  4. Розвиток комунікативної компетентності поліцейського та шляхи забезпечення його стресостійкості.
  5. Психологічні та педагогічні аспекти взаємодії поліцейських з дітьми.
  6. Психологічне забезпечення діяльності поліції іноземних держав.

До участі у семінарі запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, працівники практичних підрозділів Національної поліції та МВС України, фахівці державних і недержавних установ та організацій, які займаються зазначеною проблематикою, ад’юнкти (аспіранти), здобувачі вищої освіти.

Заявку на участь у науково-практичному заході, просимо до 12 листопада подати на кафедру соціальних дисциплін факультету № 3 за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Е-mail: кЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніша інформація та заявка на участь – за посиланням.