UA

Четвер, 08 жовтня 2020 10:42

Привітання з Днем юриста

Щиро вітаю із Днем юриста усіх, хто обрав своїм покликанням захист прав та свобод людини, служіння закону та справедливості!

Професія правника – надзвичайно важлива, почесна та відповідальна місія, що вимагає невпинної праці над собою, постійного вдосконалення власних знань та вмінь, прагнення щодня ставати кращим.

Наш університет підготував не одне покоління юристів, які стали успішними у різних сферах професійної діяльності та зуміли сповна реалізувати свій потенціал. Вдячний усім, хто не забуває рідний виш, продовжує університетські традиції, щиро ділиться своїми знаннями та досвідом зі здобувачами вищої освіти.

Серед наших студентів та курсантів – чимало тих, хто уже зараз робить перші кроки у професії, а ми намагаємося усіляко сприяти їм у цьому. Хорошою базою практики для наших здобувачів є Юридична клініка, що понад п’ятнадцять років діє у виші, та надає безкоштовну правову допомогу громадянам.

Переконаний, що для професійного юриста важливо не лише зберігати холодний розум у будь-якій ситуації, але й мати добре серце, вміти співчувати та бути милосердним.

Дорогі колеги та здобувачі вищої освіти! Щиро бажаю вам завжди досягати поставлених цілей, бути успішними та вірними обраній справі! Міцного здоров’я вам, родинного затишку та благополуччя!

ректор ЛьвДУВС Роман Благута