UA

Вівторок, 06 жовтня 2020 17:21

ЛьвДУВС та Департамент соціального захисту населення уклали Меморандум про співпрацю

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута та директорка Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

У рамках цього документу університет та департамент співпрацюватимуть у напрямку освітнього та наукового забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, протидії торгівлі людьми, запобігання й протидії домашньому насильству.

Крім цього, Меморандум передбачає проведення спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, конкурсів серед здобувачів вищої освіти, круглих столів, семінарів, конференцій.

Представники департаменту та університету також надаватимуть один одному методичну й консультативну допомогу у проведенні наукових досліджень та обмінюватимуться досвідом.