UA

Вівторок, 22 вересня 2020 17:41

Шукаємо волонтерів для соціального проєкту

Щорічно в університеті проводяться різноманітні благодійні акції. Працівники, курсанти та студенти вишу об’єднують зусилля заради допомоги потребуючим.

Нещодавно відбувся візит до паліативного відділення Журавнівської міської лікарні. В ньому проживають 27 людей похилого віку, половина з яких - прикуті до ліжка. Установа функціонує лише завдяки волонтерам.

«Цьогорічну благодійну акцію «Подай руку допомоги» ми вирішили присвятити людям, які живуть в цій лікарні, - відзначила провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Юлія Качанівська. - Закликаємо долучатися до акції не лише здобувачів, але й працівників Львівського державного університету внутрішніх справ та усіх небайдужих. Ми плануємо купити в лікарню пральну машинку, змінну постіль та інші речі першої необхідності».

Поїздка відбудеться в першій половині жовтня. Будемо раді будь-якій допомозі!

Нагадуємо, що у виші вже багато років поспіль діє акція «Подай руку допомоги», приурочена Дню пам'яті жертв Голодомору. Представники університету роздають на вулиці пакунки з їжею для бідних, навідуються в різні райони Львова, аби допомогти потребуючим.

У квітні цього року був також впроваджений соціальний проєкт «Добро об’єднує», націлений на допомогу тим, хто не міг самостійно про себе подбати під час карантину.

Крім цього, здобувачі і працівники ЛьвДУВС неодноразово купували сім'ям продукти, одяг, меблі, навідувалися в будинки престарілих.