UA

Вівторок, 22 вересня 2020 15:40

Курсантка пожертвувала своє волосся на перуку для онкохворих діток

Курсантка 2-го курсу факультету №2 Софія Балучинська займається благодійністю доволі давно. Вона також є учасницею соціального проєкту «Добро об’єднує». Під час карантину дівчина активно допомагала стареньким людям у себе вдома, у Буському районі.

Тиждень тому Софія наважилася на непростий для себе крок – дівчина обрізала волосся, яке відрощувала з дитинства, та пожертвувала його на благочинність.

«Спершу було трішки лячно сідати в крісло майстра. Пам’ятаю, зайшла на сайт організації «Hair for share» і побачила, що до акції долучаються зовсім юні дівчатка, мене це підбадьорило. Коли відрізала перші пасма, то на серці було спокійно. В той момент я усвідомила, що можу зробити щасливою хоча б одну дитину, яка позбулася волосся в боротьбі з недугою», – поділилася з нами вихованиця вишу.

Організатори акції закликають долучатися всіх небайдужих людей. Вони переконані, що лікування раку - це важке випробування для хворих діток. Через хіміотерапію малюки втрачають волосся і з'являється психологічний дискомфорт. Перука в такому випадку стає не лише візуальним захистом, а ще й додає впевненості та сил, щоб пройти непростий період в їхньому житті.

В середньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся чотирьом людям. Його довжина має бути мінімум 30-35 см, воно має бути доглянутим. У Львові є шість перукарень, в яких безкоштовно стрижуть, якщо віддаєш волосся на перуки дітям: «Гримерка», Hair factory Lviv, Перукарський навчальний Центр Dias, Студія Спа-Манікюру та перукарі Ірина Попович і Олена Мазурок.

Детальніше з акцією можете ознайомитися за посиланням.