UA

30 жовтня відбудеться науково-практичний семінар «Процесуальне та криміналістичне забезпечення досудового розслідування»

Запрошуємо до участі в роботі науково-практичного семінару «Процесуальне та криміналістичне забезпечення досудового розслідування», який відбудеться 30 жовтня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи заходу:

• проблеми доказування під час досудового розслідування;
  • застосування заходів забезпечення кримінального провадження;
  • нормативно-правова регламентація та практика проведення С(Р)Д та НС(Р)Д;
  • використання спеціальних знань під час досудового розслідування;
  • розслідування окремих видів злочинів, підслідних органам досудового розслідування Національної поліції;
  • сучасні проблеми організації розслі-дування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.

Для участі у заході запрошуються науковці та практики, зацікавленні в обговоренні запропонованої проблематики.

Тези учасників науково-практичного заходу планується видати окремим збірником (електронний варіант) та розмістити на офіційному сайті університету.

Для участі у роботі семінару та формування програми необхідно до 16 жовтня подати заявку та надіслати електронний варіант доповіді за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Хитра Андрій Ярославович).

Заявку на участь та додаткову інформацію можете знайти за посиланням.