UA

Вівторок, 15 вересня 2020 15:14

Старт навчального року – особливий день у житті кожного першокурсника (ВІДЕО)

(1 Vote)

У курсантів-першокурсників сьогодні подвійне свято – закриття табірного збору та початок навчального року в університеті. З цієї нагоди у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» відбулися урочисті заходи.

Юнаки та дівчата успішно пройшли двотижневий вишкіл, зміцніли та загартувалися, стали більш впевненими у власних силах та навчилися разом долати усі випробування. Без сумніву, табірний збір назавжди залишиться одним із найяскравіших спогадів про курсантські роки.

Не менш важливою подією для кожного першокурсника є старт навчання у виші, адже цей день символізує початок нового, цікавого та захопливого етапу у їхньому житті.

Сьогодні на адресу юнаків та дівчат лунало чимало теплих слів, щирих вітань та мудрих настанов.

Урочистості традиційно розпочалися із виконання Державного Гімну України.

Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які полягли, мужньо обороняючи територіальну цілісність, незалежність та волю України. Під звуки «Мелодії» Мирослава Скорика відбулося покладання квітів до обеліска правоохоронцям, які загинули у боротьбі за Батьківщину.

«Могутня процвітаюча держава починається із прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації кожного, - звернулася до курсантів ведуча свята Юлія Качанівська. - На цьому плацу вишикувались молоді люди, які у недалекому майбутньому будуть охороняти Закон і боротися зі злочинністю».

Тимчасово виконуючий обов’язки ректора університету, полковник поліції Тарас Созанський привітав першокурсників зі знаковою подією у їхньому житті. «Ви обрали непросту професію поліцейського і твердо ступили на цей шлях. Наразі ви пройшли лише перший етап – випробування на міцність і стійкість, - наголосив він. - У навчанні та на службі буде непросто. Але ми віримо, що ви успішно здолаєте всі труднощі та переконані, що жоден із вас не помилився із вибором».

Звертаючись до курсантів, т.в.о. ректора зазначив, що на них покладена почесна місія – забезпечити безпеку у суспільстві та оберігати порядок у державі. «Пам’ятайте, що шанувати потрібно загиблих, берегти – живих та любити Україну», - порадив Тарас Созанський.

Служити із честю побажав першокурсникам Василь Бойко, волонтер, який активно підтримує молодь. «Хочу подякувати вашим батькам за те, що виховали справжніх патріотів, які у цей складний час готові захищати Закон і громадян», - зауважив він.

Т.в.о. ректора Тарас Созанський вручив дипломи переможцям конкурсу строю і пісні та спортивних змагань, що відбулися під час табірного збору.

Першокурсники, які показали найкращі результати в особистих заліках, отримали також подарунки, які їм передав волонтер Василь Бойко.

Благословив молодь на новий навчальний рік настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці Львівського державного університету внутрішніх справ протоієрей Іван Ревуцький.

А курсантки факультету №2 Марта Дубан та Софія Матвійчук подарували першокурсникам яскраве музичне вітання.

На завершення заходу юнаки та дівчата пройшли, карбуючи крок, під звуки урочистого маршу.

Вітаємо першокурсників із завершенням табірного збору та початком навчального року! Бажаємо бути наполегливими, сумлінно вчитися та впевнено долати усі перешкоди на шляху до обраної мети! Успіхів вам у навчанні!