UA

Понеділок, 14 вересня 2020 15:26

Команда університету взяла участь у турнірі з мініфутболу пам'яті Героїв АТО

У місті Яворові відбувся V обласний турнір з мініфутболу, присвячений пам'яті Героїв АТО Ігоря Лехмінка та Анатолія Митника. Участь у змаганнях взяли команди закладів вищої освіти системи МВС України, підрозділів Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та військовослужбовці.

Львівський державний університет внутрішніх справ на турнірі представляли курсанти Олег Дзіковський, Роман Довгий, Руслан Бура, Владислав Ксьондзик, Любомир Солодкий, Василь Дрозденко, Віталій Каспер та Юрій Сава. Наставником команди був доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Ігор Гнип.

У підсумку напружених матчів курсанти зайняли третє місце у групі та п’яте - серед команд турніру. А Олега Дзіковського, слухача освітнього ступеня «магістр» факультету №1, нагородили званням «кращий гравець команди».